Pazar, Temmuz 25, 2021

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Tüm ihtiyaçlarınızı nakit olarak zorlanmadan karşılayabileceğiniz ihtiyaç kredileri bulunmaktadır. Birçok banka müşterilerine çeşitli ihtiyaçları için 60 ay vadeye kadar ihtiyaç kredi seçeneği için hizmet sağlamaktadır. İhtiyacınız olan miktarı için 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar seçeneğine başvurabilirsiniz. İhtiyaç kredileri birçok çeşitliliğe sahiptir. Bankalar kredi ürünleri kapsamında sağlık, seyahat, eğitim gibi pek çok masrafa yönelik olarak kredi seçenekleri sunmaktadır. Tüketiciler bu sayede kendilerine uygun olan bankadan kredi çekerek nakit ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabiliyor.

QNB Finansbank 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Türkiye ve dünya genelinde birçok şubesi bulunan ve aktif olarak hizmet veren dünya bankası QNB Finansbank kredi ürünlerinde birçok fırsat sunuyor. Televizyon ve sosyal medya üzerinden sürekli olarak tanıtımlarını yapan bana kredi kullanmak isteyen müşterilerine özel kampanyalar gerçekleştiriyor. 60 ay vade ile ihtiyaç kredisi sunan bankalar arasında yer alan banka uzun vadede kredi sunarak müşterilerine hizmet sağlıyor. Bankaya başvuruda bulunarak 60 ay vadeli kredi çekebilir ödeme dönemlerini kendiniz seçebilirsiniz.

Akbank 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Uzun vadeli ihtiyaç kredisi hizmeti sağlayan bir diğer banka Akbank oluyor. Uzun vadeli ihtiyaç kredisi hizmeti sunan banka, ihtiyacınız olan tutarı size 60 ay vade seçeneği ile temin ediyor. 50.000 TL ye kadar bankadan ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Banka bu kredi için size 60 ay vade seçeneği sunuyor. Tek şartı ise üzerinize bir gayrimenkul bulunması gerekiyor. Bu sayede gayrimenkulü ipotek göstererek kredi çekebilirsiniz. Akbank tarafından sunulan bu kredi türü seçeneğinde ayrıca dosya masrafı talep edilmemektedir.

TEB 60 Ay Vadeli ihtiyaç Kredisi

60 ay vade seçeneği ile ihtiyaç kredisi sunan bir diğer banka TEB Bankası olmaktadır. Köklü bankalar arasında yer alan banka en uzun vade seçeneği ile müşterilerine 60 ay vadeli kredi sunuyor. TEB bankasından ihtiyaç kredisi çekmeniz halinde banka ayrıca sizden dosya masrafı talebinde bulunmuyor. Kredi masrafı olmadan kullanabileceğiniz kredi için 50.000 TL’ye kadar nakit başvurusunda bulunabilirsiniz. TEB bankası da bu kredi için sizden gayrimenkul ipoteği istiyor.

ilginizi çekebilir  Borç Para Verenler
ilginizi çekebilir  İskonto Kredisi Ve İştira Kredisi Nedir?

Garanti Bankası 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Birçok müşterisi ve hizmeti bulunan Türkiye’nin en önemli bankaları arasında yer alan Garanti bankası 60 ay vadeli kredi sunan bankalar arasında yer alıyor. Özellikle bankanın müşteri olmanız halinde daha birçok avantaj sağlanıyor. Uygun faiz oranları ve geri ödeme seçeneklerinden banka müşterisi olmanız halinde yararlanabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar kredi seçeneği sunan Garanti bankası ek olarak sizden bazı şartları yerine getirmenizi istiyor. Diğer bankalardan farklı olarak kredi çekmek için dosya masrafı ödemeniz gerekiyor. Bu sayede 60 ay vade seçeneği ile ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cansu Ciğerli
KrediBir Editör Şefi. Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları