Çarşamba, Aralık 8, 2021

Acil Kredi Lazım Çekemiyorum

Kredi almak veya kredi çekmek dilimize eklenmiş ve hayatımızın bir parçası olmuş gerçeklerdendir. Nedeni ise her ihtiyaca uygun kredi seçenekleri arasında kredi çekmek ve ihtiyacını gidermek yoluna giden kişilerin sayı olarak fazla olmasıdır. Gayrimenkul edinmekle başlayan süreç, evlilik, çocuk, araç derken uzayıp giden listeler haline gelir. Bunlar için gerekli olan parayı ise finans kurum ve kuruluşlarından elde etmek mümkündür. Finans kuruluşları size verecekleri ödün paranın geri alınabilmesi olasılığını da göz ardı etmeden kredi alıp alamayacağınıza karar verecektir. Kredi alabilmek için kredi notunuzun yüksek, sicilinizin ise temiz olması gerekir. Olmadığı hallerde ise farklı yollar denemek gerekecektir. Acil kredi lazım kredi çekemiyorum tarzındaki sorunların çözümü için bu farklı yollara başvurmak gerekir.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi

Her tüketicinin bir banka sicili bulunur. Banka sicili ile kast edilen konu bankalar ile ilişkisi bulunan tüketicinin zaman içerisinde bu ilişkisini ne derece başarılı yönettiği ile ilgilidir. Başarılı yönetmesinden kast edilen ise alınan kredinin ödenmesi, borçların zamanında kapatılması, kredi kartlarının makul ve düzenli kullanılması gibi durumlar sayılabilir. Bu ve buna benzeyen tüm ekonomik ilişkilerden doğan başarınızın toplamına kredi notunuz veya siciliniz demek doğru olur. Sicilinizin temi olması ise bir finans kurumunun size kredi onayı vermesi için ilk şarttır. Aksi olması halinde ise sicili bozuk kişilere kredi sağlayan kurumlar ile konuşmak gerekir. Kurumların başında ise Fibabank, OdeaBank gibi reklam veren kurumlar bulunmaktadır.

İşsizlere Kredi

Kredi için başvuru yaptığınız bir kurum sizden bazı evraklar talep edecektir. Evrakların talep edilmesindeki neden aldığınız borcu geri ödeme sözünüze ne kadar sadık olduğunuzu ve bunun ne oranda mümkün olduğunu anlamaktır. Genel anlamda bu belgeler gelir ve çalışma halinizi ortaya koyan belgelerdir. Maaş bordrosu de an başta istenen evraklardır. İşsiz olmanız halinde kira gibi gelir sunabileceğiniz başka kaynakları sunmanız gerekir. Aksi olasılıklarda kredinizin onayı zordur. Bankaların onaylamadığı acil ihtiyacınız için ise başka kurumlara başvuru yapabilirsiniz. Büyük ve sağlam finansmana sahip tüzel varlıklar bankalara benzer şekilde tüketicilere kredi sağlayabilmektedir.

ilginizi çekebilir  Kredi Çekemeyenler İçin Kredi İmkânı Yaratıyoruz

Senetle Nakit verilir

Senet karşılığı borç para kullanmak da bir başka kredi seçeneğidir. Bu yola gitmeye karar verildiğinde ise son derece dikkatli olmak gerekir. Çünkü resmi dayanağı olmayan ve faiz karşılığı senetle kredi veren kişiler yasal anlamda suç işleyen kişilerdir. Halk arasında tefeci olarak bilinen bu kişiler ödeme yapmış olmanıza rağmen yapmadığınızı söyleyebileceği gibi inanılmaz rakamlarla faiz işletebilir. Yasa önünde ise hakkınızı aramanız mümkün olmaz.

Bankalardan Acil Kredi Kullanma Şartları

Bankalar kredi kullandırmak için bahsedildiği gibi evraklar isterler. Bunlar ise çalıyor olmanız ve gelirinizle ilgilidir. Maaşınızı ve çalıştığınız yeri kapsayan çeşitli belgeler talep edilir. Bu evraklar tamamlanmadıktan sonra da krediniz onaylanmaz. Çünkü bir kez bile kredinizi ödememiş olmanız sicilinize işleneceğinden dolayı acil kredi ihtiyaçlarınızda şartları, evrakları tamamlamadan ve iyi bir sicile sahip olmadan fazla bir şansınız bulunmaz.

Faturalı Hat Üzerinden Kredi çekmek

Acil ve küçük miktarlı nakit ihtiyaçlarınız için başvurulan yollardan bir tanesi de faturalı hat üzerinden telefon alıp, ardından nakde çevirmektir. Herhangi bir faturalı hattınız olduğunda düzenli ödemeleriniz neticesinde edindiğiniz puanlar size dilediğiniz telefonu alma şansı verir. Telefonunuz onay alır almaz da sıfır olarak teslim edilir. Ardından dilediğiniz telefoncuya satar ve nakit olarak paranızı kullanabilirsiniz. Aylık olarak da bu parayı faturanız üzerinden ödeyebilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Kredi çıkartmak için rezervasyonsuz herhangi bir kredi için bu site ile çalışmanızı tavsiye ederim, finansal bir krizdeydim ve 150.000 dolarlık bir krediye ihtiyacım vardı, denedim hemen hemen bütün bankalar ve bazı diğer kredi şirketleri ve herhangi bir onay alamadım, o zaman bir kez daha denemeye karar verdim, yardım için ile bağlantıya geçtim, bana yardım etmesi için güvenebileceğim bir kişi olduğunu söyleyebilirim. benim ve ailem için en iyi karar, neyse ki benim için başarılı bir şekilde, teminatlı veya teminatsız bir borç verildi ancak kredi kontrolü yok ve hizmetleri hızlı, Güvenilir ve güvenilir.

    Yerel bankalardan ve diğer finans kurumlarından sermaye hizmeti almayı zor buluyor musunuz? Ödenmemiş faturalarla başınız biraz belada mı ve hangi yoldan gideceğinizi veya nereye gideceğinizi bilmiyor musunuz? Aylık taksitin azaltılmasında size yardımcı olabilecek saygın bir Borç Konsolidasyon firması bulmaya ne dersiniz, böylece ayın sonuna geldiğinde ve faturaların ödenmesi gerektiğinde uygun fiyatla ödeme seçeneklerine ve nefes alabileceğiniz odaya sahip olursunuz? “Frank Kredi Hizmetleri” cevabı,% 2 ile ilgilenenlerin çok hesaplı bir faiz oranına sahip kredileri teklif ediyorlar.

    Verdikleri hizmetler arasında Eğitim Kredileri, Gayrimenkul Kredileri, Yeniden Finansman Kredileri, Ticari Krediler, Tarla Kredileri, Konut Kredisi, Zorunlu Krediler, Taşıt Kredileri, Bireysel Krediler, Öğrenci Kredisi, Ev Kredileri vb..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cansu Ciğerli
KrediBir Editör Şefi. Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları