Cuma, Ocak 28, 2022

Kredi Alamayanlara Müjde

güncellendi: Cansu Ciğerli

Kredi alamayan ve bana kredi vermiyorlar diyen kişilere iyi bir haberimiz var. Eğer sizde paraya ihtiyaç duyduysanız ve bunun sonucunda para çekmek için bankaya başvuru yaptıysanız ve kabul edilmediyse artık karaları balamanın bir manası yok. Çoğu kişi para bulamadığı için büyük bir üzüntü duymakta ve bu üzüntü sonucunda intihara dahi kalkışmakta. Ülkemizde bu durumda olan çok kişi olduğunu biliyoruz. Bizi tanımayan kişiler böyle düşünebilir ancak bizi bilen kişiler paraya nereden sahip olacaklarının da farkındalardır. Sizler paraya çok sıkışmış olabilirsiniz ve ya iyi bir yatırım için güzel bir mekân görmüş olabilirsiniz.

Bunu elde etmek isteyen kişiler bizim sitemize girsinler ve güzel bir şekilde formumuzu doldursunlar. Formumuzda her şey açık ve net bir şekilde gözükmekte yani kafanızın bir yerinde her hangi bir ipucu kalmayacak. Formu doldurduğunuz dakika paranızı alabilirsiniz. Para almak isteyen herkese haber verin. Bu arada şunu söylemek isteriz biz bu parayı verirken her zaman yasalara uygun hareket ediyoruz yani biz para vereceğiz derken sakın ha kuşkulanmayın bu paralar bizim devletimizin koyduğu yasalara uygun veriliyor yani her şey nizami.

Bu parayı herkes bizden alabilir yani paraya ihtiyacı olan herkese biz para veririz. Paraları siz nasıl veriyorsunuz diye sorarsanız yıllardan beri iş yapmaktayız ve bunun sonucunda çevrede belli bir itibarımız var biz para verin dediğimiz kişiye her banka para verir. Bana kredi vermiyorlar diye bir şey yok size kredi verecekler size o parayı alacağız siz bundan emin olun. Parayı aldığınız zaman istediğiniz hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Artık yüksek meblağlar almak isteyen kişilerin düşünceleri hayal olmadı.

O sizin hayatınızı değiştirecek işi kaçırmayacaksınız yatırım paranızı biz veriyoruz. Kredi çekemeyen kişiler bizi başvurdukları zaman göreceksiniz ki hepsi kredi çekecekler. Biz bankaları tanırız onlarda bizi tanırlar yıllardan beri binlerce kişi için para aldık ve bu paraları bu kişilerin hepsine ulaştırdık. Tek bir uyarı dahi almayan bizler işimize bağlılıkla devam ediyor ve bana kredi vermiyorlar diyen kişiler için büyük mücadeleler veriyoruz. Para isteyen herkes hemen sitemize dönüp formu doldursunlar ve paralarını bir güzel alsınlar.

ilginizi çekebilir  Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

5 YORUMLAR

  1. merhaba. Hukuki süreçteyim ve kredi çekemiyorum. aslında borcum azaldı maaşım da karşılıyor durumda ama borcumun tamamını ödemek isterdiğimde kredi çekemiyorum. 35.000 tl tüm borcumu ödüyor. avukatlara verip tek bir yere ödeme yapmak istiyorum. hukuki süreçte olduğumdan da her yerden geri dönüyorum. maaşım 3.200 tl. aslında daha fazlası varda vergi dilimine girince ortalaması bu. (brüt 4.725 tl)
    ben 35.000 tl talep edip bu parayı da 48 ayda ödemek istiyorum.

  2. Merhaba,

    Ben 2011 yılında çalıştığım şirket battığı için maaş alamadığımdan mevcut kredi ve kredi kartlarımı ödeyemedim. Yasal takipe düşüp icra davaları açıldı. 2012 yılı Aralık ayında ailemin ve çevremin yardımı ile kapadım. Fakat bu durumdan dolayı ne kredi çekebiliyorum ne de kredi kartı alabiliyorum. Mevcut 1 adet kredi kartım var borcunu kapayınca iptal etmemişlerdi. Fakat henüz iş bulamadığım için yeniden borcunu ödeme sıkıntısı yaşadım ve kartı iptal etmeden taksitlendirdiler. (ayda 200 tl). Fakat kartım kullanıma açık değil yani borcunu taksit taksit ödüyorum ama kullanamıyorum. Şu anda 2.110,00TL.belgelenebilir maaşla 3,5 yıldır bir iş yerinde çalışıyorum. Maaşımı düzenli alıyorum. Aynı zamanda 2016 Martında emekli maaşı da almaya hak kazanacağım. Ancak şu ara eşimin iş problemi yüzünden nakite çok ihtiyacım var. 10.000 TL. kadar kredi almak istiyorum ancak ara ara başvurduğumda olumsuz cevaplandı. Kaç defa başvuru yaptığımı bilmiyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları