Cuma, Ocak 28, 2022

Bankalar Dışında Kredi Veren Kuruluşlar

güncellendi: Cansu Ciğerli

Kredi, kişinin maddi durumunu temize çıkarmak veyahut da farklı şekillerde yatırım aracı olarak kullanılmaktadır. Para satın almak olarak bilinen işlemde birçok kişi olumlu yönde gelişmeler yaşadığı gibi, çoğu kişi de kredi ile büyük borç içine girmektedir. Girilen bu borç, bankalar tarafından verilen program dahilinde gün geçtikçe kişiyi daha olumsuz anlamda etkilemektedir. Birçok kişi kredi borçlarını ödeyememekte ve sürekli olarak faiz ile karşı karşıya kalmaktadır. Gün geçtikçe faiz bile ödenemeyecek hale gelmekte ve kişi maddi anlamda büyük sıkıntılar yaşamaktadır.

Kredi kartı kullanımında borcun tamamının ödenmemesi veya çekilen kredinin günü gününe ödenmemesi halinde kişinin kredi notu düşmektedir. Kredi notu, banka kullanıcılarının bankalar gözünden profili anlamına gelmektedir. Kişi bankaya kredi kartı veya kredi talebinde bulunduğunda bankalar tarafından öncelikle kişinin kredi notuna ve kredi siciline bakılmaktadır. Bu nota göre kişiye kredi verilmekte veyahut da verilmemektedir. Bazı durumlarda notu düşük olan kişilere de kredi verilmektedir fakat bu kredinin ödeme seçenekleri oldukça zor ve ağırdır. Bu sebeple de kredi notu düşük kişiler tarafından bankalardan kredi çekmek pek tercih edilmemektedir.

Sicili bozuk olana kredi çıkartılır

Son dönemlerde internet üzerinden kredi desteği veren birçok firma işleyişine başlamıştır. Şirketimiz de bu firmalar arasında yerini almış ve bir süredir müşterilerine kredi konusunda hizmet vermektedir. ‘bankalar kredi vermiyor.’ diyen kişilerin neredeyse tamamı şirketimiz sayesinde kredi imkânına kavuşmaktadır. Verdiğimiz hizmet sayesinde kişilerin kredi notu yükseltilmekte ve büyük ölçüde sicilleri temizlenmektedir.

Kredi notunu yükseltmek için birçok farklı yöntem vardır. Başka birine kefil olarak not yükseltilebileceği gibi düzenli ve sistemli ödeme yöntemleri ile birlikte de not yükseltilebilmektedir. Şirketimiz de daha çok müşterilerin kredi notlarının yükselmesi ve sicillerinin temizlenmesi için çalışmalar yapmaktadır. Bu sayede her türden kişi bankalar tarafından ağır ödeme yöntemlerine maruz kalmadan kredi notunu yükselttikten sonra bankalara başvurarak yüksek miktarlarda krediyi uygun ödeme koşulları ile birlikte almaktadır. Bu sayede de birçok kişinin maddi sıkıntıları ortadan kalkmaktadır.

ilginizi çekebilir  Bankada Unutulan Para Nasıl Kurtarılır?

Kredi bulunması yardımcı olan ve kişinin sicilini temizlemesine destek olan firmamız, programlar ile çalışmakta ve bu sayede kaliteli hizmetini korumaktadır. Şirketimiz tarafından verilen programa uyulduğu takdirde oldukça kısa süreler içerisinde büyük ölçüde kişilerin kredi notları yükselmektedir. Yakın tarihlerden beri artık aylık faturaların düzenli ödenmesi ile birlikte de kredi notu yükselmektedir. Bu sebeple de kişilerin fatura ödeme süreçlerine de özen göstermesi gerekmektedir. Sadece bununla kalmayıp müşterilerimize verilen programlarda ve yönlendirmelerde daha çok mevcut kredilerin ödenme şekilleri ve kredi kartı borçlarının ödenme şekilleri üzerinde çalışma yapılmaktadır. Kişinin maddi durumuna göre bir çizelge oluşturulmakta ve buna göre bir ödeme yöntemi belirlenmektedir.

Şirketimiz aracılığı ile müşterilerin kredi notu yükseltildikten sonra uygun miktarlarda kredi veren bankalar aranmaktadır. Bu bankalardan şirketimiz aracılığı ile kolaylıkla kredi çekilmektedir. Çekilen krediler de kişinin sicili temiz, notu da yüksek olduğu için uygun faize ve uygun ödeme koşullarına sahiptir. Bu sayede şirketimizi tercih eden ve bizimle birlikte çalışan neredeyse her kişi kolay yoldan kredi çekmiş ve içerisinde bulunduğu olumsuz maddi sıkıntılardan kurtulmuştur.

Şirketimiz aracılığı ile kişinin siciline yönelik yapılan çalışmalar ardından kredi bizzat kurum tarafından aranmaktadır. Kişi doldurulması gereken forma istediği miktarı ve vade süresini yazmaktadır. Bu seçenekler doldurulduktan sonra kişisel bilgiler de eklenerek şirketimize başvuruda bulunulmaktadır. Başvuru sonrasında kişinin kredi notuna ve siciline bakılmadan kredi imkânı sunulmaya çalışılmaktadır. Kredi notunu yükseltmek isteyen kişilere ise daha farklı bir program hazırlanıp belirli bir çizelge oluşturulmaktadır. Bu sayede kişilerin yaşadığı problemler büyük ölçüde halledilmiş olmakla birlikte farklı ödeme yöntemleri ve seçenekler de kişilere sunulmaktadır.

Şirketimiz aracılığı ile yapılan çalışmalar tamamen müşterilere yöneliktir. Müşterilerin kredi notunu yükseltmeyi esas alan firmamız ile birlikte çalışan her kişi kolay yoldan kredi sahibi olmuştur. Verilen bu kredi ile birlikte şirket, müşteri tarafından ufak bir miktar komisyon almakta ve uygun fiyatlara kredi temin etmektedir. Temin edilen bu kredi tamamen kişinin istediği miktarda, faizde ve vadede olmaktadır. Müşteriye verilen bu seçme hakkı sayesinde de kolaylıkla geri ödeme yapılabilmekte ve tutarın üzerine faiz eklenmemektedir.

ilginizi çekebilir  Tefeciye Sakın Bulaşmayın Acil Krediniz Hazır

4 YORUMLAR

  1. Suan da herhangi bir banka ile sorunum yok fakat 2 sene once takibe dusmustum. SGK li calisanim ayni zamanda kendime ait isletmem var. Aylik gelirim 3.500 TL. Bankalar kredi vermiyor. 20.000 TL krediye ihtiyacim var. Yardimci olursaniz sevinirim.

  2. 5200 maasim var uzmancavusum yuksekovada bankalarda takibib oldugu icin eski donemlere ait kredi cikmiyo burda bana yardimci olursaniz 10.000 tl ye ihtiyacim var acil gereken belge neyse atabilirim hizlica.

  3. Merhabalar Öncelikle durumumu şöyle izah edebilirim. Yaklaşık 1, 1,5 sene önce garanti bankasından 10.000 TL kredi kullandım. Kullandığım krediyi düzenli olarak taksit halinde ödüyordum fakat araya evlilik sürecim girdi 3 ay kadar taksit ödeyemedim bankada beni yasal takibe aldırdı ve avukata yönlendirdi. Avukatla yaptığım görüşmelerde ödeme şartı olarak yarısı peşin yarısınıda 1 sene içinde kapatmak şartı ile taksitlendirme yapabileceğini söyledi fakat ödeme planı yüksek olduğu için ödeyemedim. Kolaylaştırmak yerine zorlaştırdılar. Bende borcumu kapatmak için arayışa girdim. Çeşitli bankalara başvuru yaptım fakat herhangi bir sonuç alamadım. Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz ? Kolay gelsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları