Cumartesi, Mayıs 15, 2021

Banka Herkese Kredi Vermez

Çoğu kişinin yanıldığı en büyük nokta budur ani bankaya başvuru yapıldığı anda hemen kredi alacaklarını düşünürler ama bu durum sonuna kadar yanlıştır. Bankadan para alabilmeniz o kadar kolay bir durum değil sizin bankaya verecek bir güvenceniz yoksa onlar size katiyen para vermezler sizin öncelikle bir güvencenizin olması lazım. Mesela çok büyük paralara ihtiyacınız var ancak bankadan bu paraları alamıyorsunuz ve kredi puanınızın düşük olduğunu söylüyorlar bu durum bizim halkımızda çoğu kişide görülmekte. Bankalar kredi vermiyor para lazım diye söylenen çoğu vatandaşımız artık rahata kavuşabilir o hayallerinde kurmuş oldukları muhteşem projeye imza atmak çok basit bir hal aldı.

Biz bu durumu çok iyi bildiğimiz için yıllardan beri insanlara kefillik görevimizi yerine getiriyoruz ve bunun sonucunda kişilerin rahat bir şekilde para kazanmalarını sağlıyoruz. Banka size ancak bir durumda para verir o durum kefil olma durumudur yani size birisi kefil olursa banka o zaman size parayı verir ancak kefil bulamazsanız bankadan para almanız imkânsız. Çünkü banka alamayacağı parayı kimseye vermez.

Bankalar kredi vermiyor para lazım diye söylenen kişiler o zaman ne yapsınlar yani para bulamadıkları için canlarına mı son versinler ya da hırsızlık mı yapsınlar. Hayır, biz buna izin vermiyoruz ve sizin çok zor durumda kaldığınızı biliyoruz size gerekli desteği sağlıyoruz ve sitemize koyduğumuz formu sağlam bir şekilde doldurduğunuz zaman para nasıl alınır göreceksiniz. Para yönünden çok iyi bir durumda olmayabilirsiniz yani çok sıkışık zamanlarda bulunabilirsiniz ve gerçekten çevrenizde borç verecek kimse yoktur. Biz borç verdiğimizi her ortamda söylüyoruz çok uzunca bir süreden beri biz bu işi yapıyoruz.

ilginizi çekebilir  Senet Karşılığı Nakit Yerine Kredi Verelim

Para vermek gerçekten bizim için çok önemsiz bir konu yani bankalar gibi araştırmıyoruz kim olduğunuzun bir önem yok bizim için. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile biz size istediğiniz bankadan para veririz ve bunu yaparken sizden de bir şey beklemeyiz yani her şey sizin için.

ilginizi çekebilir  Kolay Yoldan Acil Kredi Nasıl Alınır ?

2 YORUMLAR

  1. ben izmirde özel firmada çalışan bir harita mühendisiyim 2 senedir aynı firmada çalışmaktayım gelirim 5000 belgelenebilir gelirim ise 3000 tl daha önceden harita bürom vardı ve işlerim kötü gittiğinden borçlarım avukatlık oldu ama şu anda bir borcum bulunmamakta bankalara ama kredi puanım düşük olduğundan kredi çekemiyorum yakın zamanda evlilik düşündüğüm için 20 000 tl kadar bir paraya ihtiyacım var yardımcı olmanız dileğiyle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Avatar
Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları