Çarşamba, Aralık 8, 2021

Borç Para Verenler

İnsanların ihtiyacı zaman geçtikçe artıyor. Temel ihtiyaçlar her zaman var olduğu gibi yaş ilerledikçe başka ihtiyaçlarda ortaya çıkıyor. Beslenme, barınma, giyinmenin yanında keyfi ihtiyaçlar almış başını gitmiş durumda. Artık her şey paradan ibaret, Paran varsa her şeyin en iyisini, en güzeli alırsın. Yoksa da bütçene uygun olan kadarını alırsın. Herkes en güzelini alma derdinde.

En güzel ev, en güzel araba, Ev almak, araba almak, evlenmek tabii ki paran yoksa çok zor. Ta ki kredi veren bankalar çıkana kadar. Tabii kredi almakta kolay değil. Her banka kredi vermediği gibi herkese de bu krediler çıkmıyor. Bunun yerinede kredi çekme hizmeti veren güvenilir birçok firma var.

Artık insanları tek tek arayıp borç para isteme dönemi bitti. Kimsenin ağız kokusunu çekmeye gerek yok. Yakın akraba diye borç para verenler param geri gelecek mi acaba vermese miydim diye düşünmelere artık son. Çünkü kredi çekme hizmeti veren birçok firma hatta buna aracı olan insanlar var. Bankalardan kredi alamıyor musunuz? Üzülmeyin borç para veren kredi çekme hizmetleri var.

Borç Para Devri Bitti Mi?

Borç para verenler dönemi bitti. Gidip bankadan kredi çekme dönemi veya kredi hizmeti veren firmalardan kredi dönemi başladı. Hem dır dır eden yok. Hem de ikide bir sıkıştıranlar. Para ödeme gününde ödemek zorunlu. Eğer ödenmezse ya faiz işler ya da kredi almak için haciz ettiğiniz şeye veya şeylere el konulur.

Borç para vermekte almakta gerçekten zordur. Çünkü bir güvence olmuyor insanın elinde. Ama banka veya diğer kredi veren firmalarda bir güvence oluyor. Paranın geri ödeyeceği verileceği garantisidir. O yüzden el atı borç verme alma denen şeyler kalmadı. İnsanlar işlerini daha bir güvenceyle yapmak istiyorlar gayette haklılar. Çünkü güven eskisi gibi değil kalmadı. Artık insanlar birbirine güven duymuyor.

ilginizi çekebilir  İmkânsızlıklara Rağmen İmkânlı Krediler

Güven sadece Ankara’daki bir parktan ibaret. Eskiden borç para verenler de alanlarda üstlerine düşeni yapardı. Şimdi devir değişti. Kimse üstüne düşen görevi yapmıyor. Yapmak istemiyor. Kolay yoldan insanları dolandırarak para kazanmak, borç alıp da vermemek daha karlı geliyor. Ama doğru olan bu değil. Eskiden kapılar kilitlenmezdi bile. Şimdi kapı kilitlenmeden oturulmuyor bile. Her an başımıza bir iş gelecek düşüncesi insanı yiyip bitiriyor.

Kısacası size gelip para isteyenleri bankalara veya bu kredi çekme hizmeti veren firmalara yönlendirin. Kafanız rahat olsun. Borç verdim gelmedi diye düşünmeyin. Verdim ne zaman ödeyecek? Aman kaçıp gitmesin diye kendinizi yıpratmayın. Bu hizmetlerden yararlanmak artık daha kolaydır.

İnsanların işlerini kolaylaştırmak için elinden geleni yapıyorlar. Her türlü kolaylık sağlanıp, ödeme günlerinde esneklik yapılıp insanları sıkmıyorlar. Tabi bu da sizin hepten rahat davranmanızı gerektirmez. İnsan önce kendine düşen sorumluluğun bilincinde olup, bunları yerine getirirse kötü hiç bir şeye gerek kalmaz.

Herkes kendi borcunun ne kadar olduğunu, ne zaman ödemesi gerektiğini bilirse bu tür sorunlarla karşılaşılmaz. Siz siz olun borcunuzu zamanında ödeyin. Eğer ödeyemediyseniz de dert etmeyin borç para verenler, kredi çekme hizmeti sağlayan firmalar size yardımcı olsun. Sizde başınız ağrımadan taksit imkânlarıyla kolaylıkla borcunuzu ödeyin.

8 YORUMLAR

 1. Cok acil 32.000 tl ye ihtiyacim var, 2 kredi kartimin borcu bu kadar, ve extra 40.000 tl bir kredim var ve aylik 1.250 tl oduyorum bu kredimde sikinti yok, aylik gelirim 5.150 belgi ve 2750 tl belgesiz olarak toplam 8.000 tl dir, ancak bu kredi kartlarimi tam kapatamadigim
  Icin findext notum 1800 lerden 1400 lere indi ve her ay bu kartlarima 1500 tl havadan faiz odemek istemiyorum,

  Bu amacladir kihicbir bankadan kredi cekemiyorum, ki cok denedim, ozel bir sirkette 12 yildir bolge muduruyum.

  Sizden ricam 32.000 tl bulunabirse 48 ayda aylik 1000 tlodeyebilirim, yada 1250 tl,

  Konu hakkinda tarafima donus yapabilirseniz sevinirim, kalin saglicakla,

  Saygilarimla,

 2. İsmim neslihan cok dagınık borcum var ve cok zorlanıyoeum ozel sektorde calısıorum esımınde sıcılı bouk 15 .000 tl kresı cekebılsem hayatımız duzene gırecek bana yardımcı olurmusunuz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tuğba Canelimden
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları