Salı, Ekim 26, 2021

Acil Kredi Danışmanlık Hizmeti Veren En İyi Firma

Hemen herkesin dönem dönem ödemelerinin yoğunlaştığı veya üst üste geldiği için sıkıştığı dönemler olmaktadır. “para lazım nerden bulabilirim” diye soruşturduğumuz anlarda ilk akla gelen kurumlar bankalardır. Bankalar istediğimiz miktarı, üstüne kendi karlarını da koyarak bizlere sunar. Fakat eğer geçmiş yıllardaki ödemelerimizde bir sorun varsa bankadan borç alımı açısından oldukça zorlayıcı bir sürece girmek söz konusudur. Süreç normalde borç talebinde bulunma, evrakları hazırlama, değerlendirmeye sunma ve yanıtlanma şeklinde işler.

 

Hangi bankadan borç istersek isteyelim başka platformlarda veya bankalarda ödenmemiş herhangi bir borç veya gecikmiş taksit varsa açığa çıktığı bilinmelidir. Özel sağlık sigortası sistemine benzetirsek yanlış bir örnek olmaz. Geçirdiğiniz bir ameliyat bilgisi bütün özel sağlık sigortası firmalarınca bilinip sigorta ücretiniz buna göre belirlenir. Borç alma sürecinde de X bankasına olan ödenmemiş borcunu Y bankasınca bilinmektedir. Borç alırken toplanılması gereken evraklardan, borç için müşteri temsilcisiyle görüşme aşamasına kadar dikkat edilesi pek çok unsur vardır. İşte bu noktada kredicikartilir.com firma olarak büyük bir destek sağlamaktadır. Müracaatçılara sunduğu danışmanlıkla borç alımını almayı sağlayan bir hizmet sunmaktadır.

Peki kredibir kimdir?

Firma olarak bankalarda borç alınırken nelere dikkat edildiği, bankalardaki kkb puanının düşük olmasının nasıl telafi edilebileceği, puanın nasıl yükseltileceği, müracaat esnasından nelere dikkat edileceği, bu noktada hangi yanlışlara düşüldüğü konusundan güçlü bir rehberlik hizmeti veren bir firmadır. Sicillerinden dolayı kefilsiz şartsız kredi arayan insanları, verdiği hizmetle, yasal olmayan yollardan yararlanmaktan uzak tutarak süreç içerisinde önemli bir role sahiptir.

 Danışmanlık Hizmeti Hangi Basamaklardan Oluşur?

Adım adım gerçekleşen süreç müracaatçının finansal durumunun incelenmesiyle başlar. İleriye yönelik atılmak istenen adımların çapını belirlemek için en önemli basamaktır. İkinci adım belirlenen finansal durumun dokusuna uygun planlama yapmaktır. Diğer adımda bu planı hangi finansal kaynaklardan alınabileceği seçenekleri değerlendirilir. Sonraki adımda başvuru dosyası hazırlanır. Süreç boyunca firma müracaatçıya destek ve danışmanlık sağlar ve bütün adımlar birlikte izlenir. Zaten mevcut bir ödeme programı olan kişilerle borç yapılandırılması yapılır. Sonraki aşamada da ücretin tahsili kısmı gerçekleşir.

ilginizi çekebilir  Onaylanan Kredi Nasıl İptal Edilir?
ilginizi çekebilir  Acil Kredi İmkanı İle Borç Almanıza Gerek Kalmıyor!

Eğer aynı anda birden fazla taksit ödeyebilecek müracaatçılar varsa ve eğer isterlerse birden fazla borç yapılandırılmasına gidilebilir. Elbette müracaatçının gelir düzeyiyle bağlantılı olarak borç alabilecekleri bir üst limit mevcuttur. İlk adımda bu limit tespit edilince uzmanlar red cevabı almadan talep edilebilecek borç miktarını müracaatçı için belirler. Eğer zaten hâlihazırda bir ödeme varsa, bu ödemenin üstüne ikinci bir ödeme eklenmek isteniyorsa ve hâlihazırdaki borcun ödemelerinde titiz davranılmışsa hazırlanacak güzel bir dosya sunumu ve talep şekli ile ikinci bir borca girmek mümkündür.

Daha önceden talepleri reddedilmiş müracaatçıların kkb puanı yeniden düzenlenerek ve sicillerinin düzelmesi için yeni bir politika uygulanarak kişinin ihtiyaçları karşılanır. Pek çok insan bankalardan red cevabı aldıkları için senetle para veren yerler arayışına girmiştir. Bazen yasa dışı yollarla ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan ihtiyaç sahipleri, daha sonra daha büyük sıkıntılar içerisine girmiştir. kredicikartilir.com’un danışmanlık dışında herhangi bir süreci yasal olarak olumsuz etkilemek gibi bir amacı yoktur. Zaten danışmanlık hizmeti verildikten sonra borç takibi ve ödeme süreçleri müracaatçı ile bankasının arasında, yasal olarak da gerektiği gibi mahremiyetle sürmektedir. Firma sürece eşlik eder fakat müracaat eden kişi bankayla kendisi arasındaki takibi kendisi yapar.

senetle para veren yerler

Bankalar, talep edilen bazı meblağlar için teminat olabilecek birini istemektedir. Eğer müracaatçı uygun bir teminat bulamıyorsa, firma bu süreçte teminat olacak birini istemeyen finans kaynağı arayışına girer ve bulunan kaynağın şartlarını karşılayabilmek için gerekli düzenlemeleri müracaatçıyla birlikte yapar. Firma danışmanlık hizmetini aynı zamanda kart borçlarında da vermektedir. Bu zamana kadar hizmet alan 1263 kişi aldıkları hizmetten memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

Danışmanlık Hizmetinden Nasıl Faydalanırım?

kredicikartilir.com sitesine girdiğinizde ana sayfadan veya hizmetler bölümünden ön başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Bu formdaki bilgilerin eksik veya yanlış bilgiler olmamasına dikkat etmelisiniz. Form doldurulduktan sonra firma tarafından telefonla aranırsınız. Alınan bilgiler teyit edilir. Eksikler tamamlanır. Diğer detaylar, beklentileriniz ve taleplerinizi bu görüşme esnasında sunarsınız ve süreciniz başlar. Bundan sonra gerçekleşecek adımlar yukarıda belirtildiği gibi sırasıyla gerçekleşir ve memnuniyetle sonuçlanır.

ilginizi çekebilir  Acil Kredi Alabileceğiniz Kuruluşlar
ilginizi çekebilir  Senetle Borç İsteme Derdine Son

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları