Salı, Eylül 28, 2021

Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Faizsiz kredi kartı veren bankalar 2021 listesi içerisinde yer alan bankaların tamamı katılım bankacılığı sektöründe hizmet veriyor. Bu yüzden ele alacağımız ve inceleyeceğimiz bankalar 0 faiz ile size kredi kartı ürünleri sunan katılım bankaları olacaktır.

Bu günlerde faizsiz kredi kartı aramaları daha sık yapılmaya başlamıştır. Türkiye’nin İslami bir ülke olması yüzünden, birçok insan bankalardan faizli kredi ürünleri almayı istemiyor. Bu durumda, katılım bankası olarak anılan bankalar, faizsiz kredi ürünleri sunabiliyorlar. Son yıllarda faizsiz kredilere olan talep artarken, Vakıfbank ve Ziraat Bankası belli atılımlar gerçekleştirerek katılım bankaları oluşturmuşlardır. Faizsiz açılmış kredi ürünleri sunan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bankaları arayarak kredi kartı ürünlerini de uygun seçeneklere yer veren kar payı oranları ile kullanabilirsiniz.

Albaraka Türk

1985 senesinde Türkiye’de katılım bankacılığı kapsamında hizmetlerine başlayan Albaraka Türk Katılım Bankası, bugünlerde faizsiz kredi kartı veren bankalar arasında tercih sebebi sırasında ilk bankalardan biri olmaktadır. Yenilikleriyle sık sık adını duyuran banka, 0 faizli kredi kartı ürünleri sunmasının yanı sıra, birçok kredide de uygun kampanyalar düzenlemektedir. World Platinum adlı kart ile sıfır faizli bir kredi kartını kullanmanızın yanı sıra, yıllık kart bedeli de ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Taksit, internet alışverişleri ve puan biriktirme gibi seçenekler sunan bu kart, faizsiz kullanım sağlama anlamında en iyi kredi kartı seçeneklerinden birisidir.

Türkiye Finans

1991 senesinde yüzde yüz yerli sermayeyle Türkiye’de kurulan Türkiye Finans, 2000 senesinde Türkiye Finans Katılım Bankacılığı hizmetlerini başlatmıştır. Düşük ücretler ve uzun süreli temettü ödeme seçenekleri ile kredinizi ve kredi kartınızı Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan alabilirsiniz. Bankanın Happy Kart adını verdiği faizsiz kredi kartı ürününde taksit, puan biriktirme, nakit avans, internet alışverişleri gibi her seçeneğe ulaşabiliyorsunuz. Kartın kullanımında yıllık kart bedeli talep ediliyor.

ilginizi çekebilir  Paraya İhtiyacı Olan Herkesi Bekliyoruz
ilginizi çekebilir  Borç Para Veriyoruz

Kuveyt Türk

Kredi ve kredi kartı ürünlerinde hizmet sağlayan Kuveyt Türk Katılım bankası, 1989 senesinde kurulmuştur. Birçok müşterinin tercihi olan sıfır faizli kredi kartı ürünleri ise Sağlam Kart ve Altın Kart adları ile bankanın bünyesinde iki çeşittedir. Nakit avans, taksitler ve internet alışverişlerinden yararlanabildiğiniz bu kart bünyesinde yıllık kart bedeli ödemek durumunda kalmadan kullanım sağlayabilme avantajınız bulunuyor.

Ziraat Katılım

Ziraat Bankası, Ziraat Katılım ile 2015 senesinde hizmet vermeye başlamıştır. Ziraat Katılım, faizsiz ürün sağlama anlamında kullanabileceğiniz bir banka olarak hizmetler vermektedir. Bu anlamda hem kredileri hem de kredi kartı ürünleri Vakıf Katılım bünyesinde faizsiz olarak sağlanıyor. Filika Kart adını alan Ziraat Katılım Bankası kredi kartı ile taksit ve puan biriktirme özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Bu kart bünyesinde nakit avans seçeneğiyle internet alışverişleri gibi kullanım seçenekleri bulunmuyor. Ayrıca kart ile yıllık kart bedeli ödenmesi talep edilmiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki İçerikSenetle Kredi Verenler
Sonraki İçerikAcil Nakit Verilir
Cansu Ciğerli
KrediBir Editör Şefi. Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları