Salı, Ekim 26, 2021

Faturalı Hatta Kredi İmkanı 2021

Faturalı hatta kredi artık gereklilik haline geldi ve, Ülkemizde faaliyet gösteren bankalar, müşterilerinin kredi taleplerini karşılamadan önce kredi alacak kişinin geçmiş kredi ödeme performansı, kredi puanı, icra ve haciz kaydı gibi birçok bilgiye başvurarak borçlu hakkında bilgi edilmeye çalışırlar. Bunu yaparken de sık sık başvurdukları yöntemlerden biri Kredi Kayıt Bürosu (KKB) kayıtlarıdır. Bu kayıtlarda kişinin aldığı kredi, kredi notu ve ödeme performansı yer almaktadır. Buradaki bilgilerin olumsuz olması da kredi başvurusunun reddedilmesine sebep olmaktadır.

Eğer bu şekilde kredi siciliniz bozuksa, maalesef Türkiye’deki hiçbir banka size kredi vermeyecektir. Bu sebeple; kredi almak için başka alternatifleri değerlendirmek, acil ihtiyacınızı çözmek için oldukça önemlidir. Bu alternatif yollardan biri ise faturalı hatta kredi imkânıdır.

Faturalı Hata Kullananlara Kredi

Ülkemizde faaliyet gösteren bankalar, müşterilerinin kredi taleplerini karşılamadan önce kredi alacak kişinin geçmiş kredi ödeme performansı, kredi puanı, icra ve haciz kaydı gibi birçok bilgiye başvurarak borçlu hakkında bilgi edilmeye çalışırlar. Bunu yaparken de sık sık başvurdukları yöntemlerden biri Kredi Kayıt Bürosu (KKB) kayıtlarıdır. Bu kayıtlarda kişinin aldığı kredi, kredi notu ve ödeme performansı yer almaktadır. Buradaki bilgilerin olumsuz olması da kredi başvurusunun reddedilmesine sebep olmaktadır. Eğer bu şekilde kredi siciliniz bozuksa, maalesef Türkiye’deki hiçbir banka size kredi vermeyecektir. Bu sebeple; kredi almak için başka alternatifleri değerlendirmek, acil ihtiyacınızı çözmek için oldukça önemlidir. Bu alternatif yollardan biri ise faturalı hatta kredi imkânıdır.

Faturalı Hatta Kredi İmkânı

Açık takip hesaplarınızı olması, sicilinizin bozuk olması, kredi puanınızın düşük olması, kredilerinizin düzenli ödenmemesi, icra ve haciz kaydınızın olması gibi sebeplerle bankalardan alamadığınız kredileri almanın başka bir yolu ise faturalı hat üzerinden kredi almaktır. Açık bir faturalı hattınız var ise bazı firmalar faturalı hatta kredi imkânı vermektedir. Siciliniz bozuk olsa da kolaylıkla alabileceğiniz bu kredileri güvenli şekilde çekebilir, taksit taksit geri ödemesini yapabilirsiniz. Avea, Turkcell, Vodafone gibi hatları kullanan kişilerin ve sabit ev telefon hattı olanların rahatlıkla alabileceği bu kredilerin taksitleri telefon faturalarınıza yansıtılmaktadır. Faturalı hatta kredi çıkartılarak nakit ihtiyacınız kolaca çözülebilmektedir.

ilginizi çekebilir  Senetle Kredi Alabilirsiniz
ilginizi çekebilir  Garanti Bankası Kimin? Sahibi Değişti mi? kime ait?

Faturalı Hatta Kredi İle İlgili Merak Edilenler 2021

Acil krediye ihtiyacınızı banka aracılığı ile çözemediğiniz zaman, güvenle başvuru yapabileceğiniz yöntemlerden biri olan Faturalı Hat Kullananlara Kredi İmkanı, özellikle kredi puanı düşük kişiler için önemli bir finansman kaynağıdır. Herhangi bir kefil gerektirmeden kolay ve hızlı bir şekilde ihtiyaçlarınız için finansman yaratabileceğiniz bu sistemle başka bir kuruma veya kişiye borcunuzu ödeyebilir, daha önceki peşin ödemelerinizi yaparak borcunuzu taksit taksit ödeyebilirsiniz. Üstelik normal krediye göre oldukça düşük maliyetli olan bu sistem ile alacağınız krediye göre uzun vadeler yapabilirsiniz.

Böylece faturalı hat kredi imkanı ile aldığınız borcunuzu rahat bir şekilde aydan aya ödeyebilirsiniz.   Aldığınız krediye uzun vade uygulanması ile de borç yükünüz hafifleyecektir. Ayrıca aldığınız kredi ile ödemeleriniz de düzene girecek ve KKB sistemindeki kredi puanınız yükselecektir. Böylece diğer finans kuruluşları gözünde de kredibiliteniz artacaktır. Bununla birlikte; yapılan bu işlemler tamamen yasal bir zeminde yürütülmekte olup, yapılan işlemlerde herhangi bir yasa dışı durum söz konusu değildir. Tamamen güvenli kurumlardan temin edilen bu kredilerin ödemesi telefon faturanıza yansıtılacağından ayrıntılı ödeme bilgisini de faturanızda görebilirsiniz. Ayrıca faturalı hat kredi imkanı sadece faturalı hatlar için geçerli olup, kontörlü yani faturasız hatlar için geçerli bir uygulama değildir.

Faturalı Hatta Kredi Hizmetleri

Sicili bozuk olan kişilere kredi çıkartan firmamız, anlaşmalı olduğu kurumlar vasıtası ile sizlere faturalı hat üzerinden kredi imkânı sunmaktadır. Acil ihtiyaçlarınızı çok kolay ve çok hızlı bir karşılayabileceğiniz faturalı hat kredi imkanı ile borcunuzu düşük taksitlerle aydan aya rahatça ödeyebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden başvuru talep formunu doldurup, bize ilettiğiniz anda uzman ekibimiz sizlerle iletişime geçerek kredi talebiniz ile ilgili detaylı bilgileri sizden talep edecektir. Böylece; evrakla uğraşmadan, düşük maliyetle ve hızlı bir şekilde faturalı hat üzerinden kredi alabilirsiniz.

ilginizi çekebilir  Garanti Bankası Kimin? Sahibi Değişti mi? kime ait?
ilginizi çekebilir  Herkese En Uygun Oranlarla Kredi Çıkartılır

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları