Cuma, Ocak 28, 2022

Faturalı Hatta Kredi Alma

güncellendi: Cansu Ciğerli

Acil para ihtiyacı olup da bankalardan kredi alamayan kişilerin tercih ettiği faturalı hatta kredi alma imkanı ile telefon faturanız üzerinden kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Kredi almak isteyenlerin ilk başvuru yaptıkları yerlerden biri olan bankalar; kredi puanınız düşük ve siciliniz bozuksa, kredi talebinizi olumlu karşılamayacaktır. Çünkü her banka kredi başvurunuzu değerlendirmeye alırken öncelikle kredi ödeme performansınıza bakacağından, kredi notunuzun düşük olması ve kredi taksit ödemelerinizi düzgün yapmamanız sebebiyle yeri kredi talebiniz olumsuz olacaktır.

Faturalı Hatta Kredi Alma

Acil para ihtiyacı olup da bankalardan kredi alamayan kişilerin tercih ettiği faturalı hatta kredi imkanı ile telefon faturanız üzerinden kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Kredi almak isteyenlerin ilk başvuru yaptıkları yerlerden biri olan bankalar; kredi puanınız düşük ve siciliniz bozuksa, kredi talebinizi olumlu karşılamayacaktır. Çünkü her banka kredi başvurunuzu değerlendirmeye alırken öncelikle kredi ödeme performansınıza bakacağından, kredi notunuzun düşük olması ve kredi taksit ödemelerinizi düzgün yapmamanız sebebiyle yeri kredi talebiniz olumsuz olacaktır.

Özellikle sigortasız bir işte çalışıyor veya işten ayrıldıysanız, bankalar tarafından kredi başvurunuz reddedilecektir. Bu sebeple, krediye ihtiyacı olan kişiler başka yollar deneyerek kredi ihtiyacını gidermeye çalışmaktadırlar. Bu yollardan biri olan faturalı hat kredi imkanı uygulaması ile bankalar olmadan da kredi çekmek mümkündür. Tamamen faturalı hatlara özel olarak yürütülen bu sistemle aylık düşük taksitler ile uzun vadelerde kredi çekme imkanına kavuşabilirsiniz.

Faturalı Hat Üzerinden Kolayca Kredi Almak

Nakde ihtiyacı olan kişilerin faturalı telefon hatları üzerinden alacağı krediler hem hızlı hem de güvenli olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Faturalı hat kredi imkanı veren kuruluşlar tarafından yürütülen bu sistemde, sadece açık bir telefon hattınızın olması yeterlidir. Alternatif finansman yöntemlerinden biri olan telefonla kredi işleminde siciliniz bozuk da olsa, sigortasız bir işte de çalışıyor olsanız rahatlıkla kredi alabilirsiniz. Faturalı hatta kredi veren kuruluşlar yardımıyla sağlanan bu krediler, uygun ve esnek ödeme ile sizlere sunulmaktadır.

ilginizi çekebilir  SENETLE BORÇ VERİLİR

Özellikle kredi notu düşük faturalı hat sahiplerinin tercih ettiği bu sistemle borç transferi yapabilir, kendinize farklı bir finansman kaynağı yaratabilirsiniz. Türkiye’de faaliyet gösteren Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell faturalı hatlar üzerinden kolaylıkla alabileceğiniz kredileri sadece faturalı hatlar üzerinden çekebilirsiniz. Verilen bu hizmette faturasız hat üzerinden kredi imkanı verilmeyip sadece faturalı hat kredi imkanı verilmektedir. Ayrıca bu sistemler çekilen kredilerde kefil teminatı istenmemektedir. Böylece nakit ihtiyacınızı kefil derdi olmadan kolaylıkla çözebilirsiniz. Normal kredilere göre oldukça düşük maliyetli olan faturalı hatta kredi sisteminde uzun vadeli borçlanma yapabilirsiniz. Yapılan bu sistem oldukça güvenli olup, tamamen yasal prosedürlere uygun işlem yapılmaktadır.

Faturalı hatta kredi işlemi sözleşmeye dayalı bir işlem olduğundan sözleşme dahilinde haklarınız koruma altındadır. Ayrıca aylık eşit taksitlerle kredi borcunuzu kapatıp, sözleşmenizi sonlandırabilirsiniz. Bankalara alternatif olarak uygulanan bu sistemler, binlerce kişiye kredi imkanı sağlanmış olup, bu sayede kişilerin hem nakit sorunu çözülmüş hem de yaşam standartları yükseltilmiştir. Ayrıca faturalı hatta kredi sistemi faizden kurtulmak ve bankalara muhtaç olmak istemeyen kişiler tarafından tercih edilebilecek en iyi finansman araçlarından biridir. Sadece telefon faturalarını düzenli ödeyen kişilerin faydalanabileceği bu sistem ile ister aylık eşit taksitle isterseniz üç aylık eşit taksitlerle ve uzun vadeler ile kredi almanız mümkündür.

Faturalı Hatlara Özel Kredi İmkanı

Acil para ihtiyaçlarınızı kolay yoldan çözerek sizlere en uygun vade ve düşük maliyet ile kredi sağlayan şirketimiz, sizlere faturalı hat üzerinden kredi imkanı da sunarak acil nakit ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde çözmek için çalışmaktadır. Kadromuzda yer alan işinin uzmanı ve deneyimli personel, internet sitemiz üzerinden kredi talebinizi alarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, 7 gün 24 saat internet sitemiz üzerinden yapacağınız başvurularınızı titizlikle inceleyen uzman personelimiz, kredi talebinizle ilgili detayları öğrenmek için sizinle iletişime geçecektir. Siz de faturalı bir hat sahibiyseniz ve acil kredi ihtiyacınız varsa, tek yapmanız gereken internet sitemiz üzerinden bize talebinizi iletmek. Talebiniz ardından uzman ekibimiz en hızlı şekilde kredi talebinizi sonuçlandıracaktır.

ilginizi çekebilir  Kredi Alamadın Mı Arkadaş?

6 YORUMLAR

 1. İYİ GÜNLER KOLAY GELSİN BANA ACİL 5000 BİN LİRAYA İHTİYACIM VAR.
  ŞANLIURFA SİVEREK’TA DEVLET MEMURUYUM AMA BANKAYA BORCUM VAR DİYE ÇEKEMİYORUM.
  YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM BORCUMU GÜNÜNDE VERECEĞİME EMİN OLABİLİRSİNİZ.
  BURDAN CEVAP BIRAKIRSANIZ HEMEN DÖNERİM SİZE.

 2. merhaba,

  çok acil 35.000 TL ye ihtiyacım var parça parça çok yere borcum oldu hepsini kapatmak tek yere borçlanmak istiyorum. bankalardan kredi çekemiyorum.
  acil destek rica ederim.

 3. merhabalar çok acil 5000 tl ye ihtiyacım var 20 kasım pazartesi gününe kadar icra dosyamı ödeyemezsem pazartesi evime hacize gelecekler bankadan kredi alamyorum bu sebebden dolayı lütven bana yardımcı olun cok acil lütfen marmariste oturuyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları