Hizmetlerimiz

Konut Kredisi

Kredi sitemiz aracılığı ile hayalinizdeki ev sizin olabilir!

Yıllardır çalışmanıza rağmen halen bir ev alamadıysanız ya da yatırım için yeni bir ev almak istiyorsanız artık Kredi firmamız ile tanışmanızın zamanı geldi. Firmamız aracılığıyla 240 ay vadeye kadar ve en düşük faiz oranıyla konut kredisi almanız bizimle mümkün. Asgari ücretle çalışıyor olsanız bile yeni bir ev almanız artık hayal değil!

Geri ödemesini aylık gelirinize göre ayarladığmız özel seçenekler ile kolay konut kredinizi firmamız aracılığıyla alabilir ve kira ödemekten kurtulabilirsiniz. Üstelik sadece alacağınız evin üzerine ipotek koyulur, başka bir ipotek, kefil veya teminat istenmez. Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin en fazla %75’i kadar konut kredisi kullandırılır. Evinize yapılacak zorunlu DASK sigortası ile eviniz güvence altında olur. Sizin ve ailenizin geleceği için şimdi ışık hızında konut kredisi başvurusu yapmanın tam zamanı..

Taşıt Kredisi

Yeni Bir Taşıt Hayal Değil!

Hayallerinizi süsleyen bir araba mı, yoksa son model bir motor mu? Araç ayırt etmeden İnteraktif Kredi ile artık bu durum hayal olmaktan çıkabilir. Siz aracınızı seçin, geriye kredisi kalsın. 48 ay vade ve en düşük faiz oranıyla geri ödemesi kolay araç kredinizi firmamız aracığı ile alabilirsiniz.

Üstelik şimdi 2. el araçlarınız için 8 yaşa kadar kredi ve 48 ay vade imkanı. Alacağınız aracın ruhsatı hususi olarak kayıtlıysa hafif ticari araçlar içinde (minibüs, kamyonet, pick-up) kredi başvurusu yapabilirsiniz. Alacağınız aracın teminatı alınır ve kefil, ek teminat, ipotek istenmez.

Sadece kimliğinizle başvuru yapabilir ve hayalinizdeki araca hemen sahip olabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi

Hayallerinizi Ertelemeyin !

İhtiyaç kredisi almak için bankalara defalarca başvurmanıza gerek yok. Acil paraya ihtiyacınız olduğunda, almak istediğiniz ikinci el aracın finansmanında, çocuklarınızın ya da sizin eğitim masraflarınız da, evlilik, ev tadilatı gibi kısacası tüm nakit ihtiyaçlarınızda ihtiyaç krediniz artık ışık hızında sizlerle…

Kredi kartı borçlarınız biriktiğinde, kredi borçlarınızı bir araya toplamak istediğinizde, aylık kredi taksitleriniz sizi zorladığında ve düşürmek istediğinizde firmamız ihtiyaç kredisi yanınızda.

Sizde hemen sadece kimliğinizle, kefilsiz, 36 aya kadar vade ve en uygun faiz oranlarıyla geri ödemesi kolay ihtiyaç kredisini firmamız farkıyla alabilirsiniz.

İpotekli Kredi

İpoteğiniz varsa krediniz hazır!

Yüksek tutardaki ihtiyaçlarınızda bu kredi türünü seçebilir ve ödemelerinizde kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Kendinize veya bir yakınınıza ait evi/işyerini teminat olarak verebilir ve nakit ihtiyacınızı karşılayabilir; 120 aya varan uzun vadelerde kolayca geri ödeyebilirsiniz.

Kredi talebinde bulunurken ev teminatı vermeniz kredi onayınızda size avantaj sağlayacaktır. Alabileceğiniz kredi miktarı evinizin/işyerinizin ekspertiz değerinin %50’si ile sınırlı olacaktır. Diğer bankalardaki borçlarınızı tek bir çatı altında toplamak ve ödemelerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız bu kredi tam size göre.

İnteraktif Ticari Krediler

Artık İşletmenizin Özel Kredi Danışmanı Var!

Esnaf, kobi veya ticari işletmelere özel çok cazip oranlarla kredi imkanı artık kredi firmamızda.

İhtiyacınız olan tutar az ya da çok ayırt etmeden, yeni bir iş yeri alımı, araç alımı, çek karşılığı kredi ve diğer bütün ihtiyaçlarınızda hep yanınızdayız.

Sizde işletmenize ait kredi ihtiyaçlarınızda danışmanlık hizmeti alarak faiz ve maliyet avantajı sağlayabilir ve işletmenize özel en cazip geri ödeme koşullarının oluşturulmasında destek alabilirsiniz.

İşletmenizin bütün kredi ihtiyaçlarında kredinizin hazırlanması artık bir başvuru kadar kolay.