Salı, Ekim 26, 2021

Yasal Kredi Tadından Yenmez

Kredi başvurusu yapmak için onlarca evrak istenir ancak bu evrakları teslim etmeniz sonucunda bile krediniz ret gelebilir. Bu yüzden krediyi mutlaka almak zorunda olduğunuz için siz de farklı arayışlar içine girersiniz. Tefeci ve diğer senet ile borç para veren yerlere müracaat ederek nakit ihtiyacınızı bir şekilde karşılamak için çaba gösterirsiniz. Bu çabanızın da sonuçsuz kalmaması için ve daha doğrusu tefeci gibi yasal olmayan yollardan para akışı sağlayan kişilerle başınızı belaya sokmamak için firmamızın deneyimli personeli sayesinde tamamen yasal yollardan ve sıkıntısız şekilde kredi çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için kredi çıkartılır İzmir ekibimize çeşitli kişisel bilgilerinizi sunmanız gerekiyor.

Bu verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizin bankalar ile olan sorununuzu ortaya çıkararak bu sorunun ortadan kalkması için çabalamaya başlayacağız. Bankaların size kredi vermemelerinin sebebi bazen kredi kartı borcunuz olması, bazen de bu borcu geç ödemeniz olabilir. Herhangi bir banka, sizi kara listeye aldıysa; bu durum merkez bankasına iletilecek ve sizin tüm bankalar tarafından bu kara listede olduğunuz gözükecektir.

Bu yüzden bir bankadan çıkıp diğerine kredi başvurusu yapmanız, size herhangi bir yarar sağlamayacak, sadece vakit kaybı olarak size dönüş yapacaktır. Bu yüzden yapmanız gereken şey bulunduğunuz sayfadaki başvuru formunu doldurarak sizin hakkınızda ufak çaplı bir araştırma yapıp bankalar ile aranızı düzeltme yollarını arayacağız. Bunun için kredi çıkartılır İzmir ekibimize istediğiniz kredi miktarını yazmanız ve onaylayarak göndermeniz gerekiyor.

Ancak sadece kredi miktarını yazmakla kalmayıp istediğiniz vade miktarını da yazmalısınız. Kredi miktarını en fazla 100 bin TL yazabilirsiniz. Vade sayısı da dolayısıyla 36 ay olacaktır. Bu sayı aralığı dışındaki talepleriniz için ekibimizle görüşerek sizin için özel bir tarife başlatılmasını ve bu sayede istediğiniz miktar ya da vadeye göre size kredi çıkartmanın yollarını arayacağız.

ilginizi çekebilir  Emekliler Ne Kadar Kredi Çekebilir?
ilginizi çekebilir  Taşıt Kredisi Limiti ve Peşinat Miktarı Değişti

Böylece nakit ihtiyacınızı sorunsuz şekilde karşılamak için güvenilir bir firma olan ekibimizle çalışarak tefeciye ya da diğer faiz ile para veren şirketlere paçanızı kaptırmadan yasal yollardan ve tamamen bankalar ile işbirliği ile kredi kullanmanın huzurunu yaşayacaksınız.

9 YORUMLAR

  1. merhaba

    Denizbank tan kullanmış olduğum 25000 tl lik 36 vade aylık 920 tl olarak 10 ayını ödenmiş ve yine Akbank tan 10000 tl lik 48 ay vade 280 tl 18 ay ödenmiş kredilerim bulunmaktadır. bunun yanında kredi kartlarımın toplam ödenecek tutarı 20000 tl dir. aylık belgelenebilir maaşım 4500 tl. bunların hepsini tek bir bankadan kredi çekip ödeyerek borçlarımı tek bir yerde toplamak istiyorum.

  2. Ben esk. Aysun biraz önce verdiginiz. Hizli kredi cekilir diye form çikti doldurup gonderdim.acaba dogrumu.cevap yazarmisiniz. iyi gunler diliyorum.

    • Sayin danismanlar henuz donus yapmadiniz formuda doldurdum telden aramadiniz yûzde kaç komisyon aliyor.yeriniz izmirin neresinde bilgilendirirseniz sevinirim.iyi gunlet diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları