Kefilsiz Kredi Başvurusu (10.000 TL Ön Onaylı)

0
58

Günümüz çağının en önemli nakit ihtiyaç kısmını karşılamaktadır bankalar ve bizlerinde krediye çok ihtiyacı bulunmaktadır. Gerek acil nakit ihtiyacı, gerek ev alımı, gerek araba alımı, gerek düğün, gerek bayram vs. vs. diye ihtiyaçlar çok uzatılabilir. Bu ihtiyaçlar için çoğumuz kredi çekmekteyiz ve kredi çekerken bankalar bir takım belgeler istemektedirler. Bu belgeler maaş bordronuz, emekli iseniz emekli bordronuz, üstünüze ev araç var ise bunları ipotek koyabiliyorlar. Çekmek istediğimiz kredinin cinsine göre değişmektedir.

Kefilsiz Kredi Şartları

Peki, kefilsiz kredi nasıl çekilir? Eğer mesleğiniz devlet memurluğu ise, maaşı aldığınız bankadan kredi çekecek iseniz zaten sizden hiçbir şey istemiyorlar. Sadece kimliğiniz ile kredi çekebilirsiniz.  Kredi ihtiyacımız olduğunu sizde takdir edersiniz ki tüm bankalar bilmektedir ve bankalarda kendi aralarında yarış içerisindedirler. Kefilsiz kredi veren bankalar, kampanya yaparak kredi notunuzda yüksek ise 30.000 – 40.000 liraya varan kredileri kefilsiz rahat bir şekilde çekebilirsiniz.

Bankaların bu kampanyalarını takip etmek için ise hangi bankadan kredi çekmek istiyor isek o bankanın internet sitesini takip edebilir, şubelerine uğrayarak bilgi alabilirsiniz.  Kefilsiz kredi veren bankalar bu kampanya işini o kadar abartmışlardır ki SMS ile dahi kredi çekebiliyorsunuz. Her bankanın değişmekle birlikte genelde T.C. Kimlik numaramızı yazarak bankanın GSM operatörü ile anlaşmış olduğu numaraya SMS göndererek gelen kredi onay mesajı ile bankanın şubesine gidip sadece nüfus cüzdanınız ile kredinizi alabilirsiniz.

Hangi Bankalar Kefilsiz Kredi Veriyor

Kefilsiz kredi veren bankaların başlıcalarını belirtmek isterim. Denizbank, Finans bank, Garanti Bankası, Yapı kredi Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası, Şeker bank, İş Bankası, İNG Bank, Akbank, Vakıfbank, Denizbank, Halk bank, Odea bank, HSBC gibi bankalar özellikle de kampanyalarını takip ettiğiniz anda kefilsiz ve çok uygun rakamlara kredi çekebiliyorsunuz.

ilginizi çekebilir  Kredi Çıkartılır

Kefilsiz kredi veren bankalar genel anlamıyla size kefilsiz kredi verebilmesi için kredi notunuza bakarak bu krediyi vermektedirler. Sizlerin eğer ki KKB ya da Findeks kredi notunuz düşük ise kefilsiz kredi almanız zora girmektedir.

Devlet bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk bank’ tan kefilsiz kredi alma işlemi diğer bankalara nazaran biraz daha zordur. Çünkü bu bankaları bürokrasi işlemleri daha zordur. Bu sebepten eğer ki maaş hesabınız bu bankalarda değilse buralardan kefilsiz kredi almak genel itibari ile zordur. Ancak kredi Findeks kredi notunuz yüksek ise siz de yüksek ihtimalle kefilsiz kredi almayı hak edersiniz ve banka size bu krediyi verecektir.

Yukarıda da anlattığımız gibi kredi çekmek günümüz çağında gerçekten hemen hemen tüm insanımız için bir zorunluluk haline gelmiş bulunmaktadır. Bir ihtiyacımız olduğunda eşimizden dostumuzdan para arayacağımıza en mantıklı olanı da zaten kredi çekerek kimseye muhtaç duruma düşmeden ihtiyacımızı karşılamaktır. Kefilsiz krediyi nasıl çekebileceğiniz konusunda yukarıda anlattığımız adımları uygulayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.