Çarşamba, Aralık 8, 2021

Kkb Düşük Nasıl Kredi Kullanırım?

Kredi Puanınız Düşük mü?

Sosyal güvenceniz mi yok?

Bankalardan ret cevabı mı aldınız?

Bunların hiç birini dert etmeyin. Uzman kadromuz ile ihtiyacınız olan krediyi elde etmeniz bir tık uzağınızda. Zaman zaman insan hayatında inişler ve çıkışlar olabilmektedir. Maddi bir çöküş içine girebilir, ödemelerinizi geciktirmek durumunda kalmış olabilirsiniz. Bu durumun sonucunda bankalar katı politikalarını uygularlar ve kredi puanınızı düşürürler. Kredi Kayıt Bürosunun titizlikle incelediği ve takip ettiği ödemelerinizdeki düzensizlikten dolayı düşen kredi puanınızı yükseltmek düşündüğünüz kadar kolay ve kısa sürmeyebiliyor. Bankaların sistemlerinde potansiyel risk taşıyan müşterilerden biri olmanız durumunda kredi kullanma ihtimaliniz hemen hemen ortadan kalkabiliyor. Fakat üzülmeyin. Maddi zorluklar yaşadığınız anlarda size düşündüğünüzden çok daha yakınız.

Kredi Puanı Neden Düşer

Bugüne kadar kullanılmış olan kredileriniz ve kredi kartlarınızın ödemelerinin kaydını Kredi Kayıt Bürosu denen kurum kaydeder. Bu kurumun en önemli özelliği ise ödeme planlarına ne kadar uyumlu olduğunu ön plana çıkmaktadır. Ödemelerinizin düzensizliğe uğraması durumunda Kredi Kayıt Bürosu kredi puanınızı düşürerek bütün bankalara eş zamanlı bildirir. Ülkemizde aktif olarak hizmet veren bütün bankaların ortak havuzlarında bu bilgi paylaşılır.

-Kredi notunuz kredi kartınızın ya da kartlarınızın ödemelerini düzenli yapmazsanız düşer.

-Kullanmış olduğunuz kredi ne olursa olsun ( taşıt konut ya da ihtiyaç) ödemelerini düzenli yapmazsanız kredi puanınız düşer.

-Vergi borcunuz veya kamu kuruluşlarına herhangi bir borcunuzun olması, icralık durumda olmanız kredi puanınızı düşürür.

-Her bankaya başvurup fazla ret cevabı almak da kredi puanınızı düşürür.

Kredi Puanı Düşüklere Kredi

Bankalara yaptığınız başvurulardan ret cevabı alabilirsiniz. Bunun en büyük nedeni KKB (Kredi Kayıt Bürosunun) kullanılabilir Kredi puanınızı düşürmesinden dolayıdır. Peki, böyle bir durumla karşılaştığınızda ne yapacaksınız? Acil ihtiyaçlarınız olabilir. Nakde sıkışabilir, bir ödeme gerçekleştirecek olabilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda müşterilerimize yeniden yapılandırma sistemi oluşturarak sicilinizi düzeltmek için Kredi Puanınızı yükseltmenin stratejik yollarını belirleyerek kredi kullanabilmenizi sağlıyoruz Uzman ekibimiz ile beraber doğru planlamayla kredi puanınızı tekrardan kredi kullanabilir bir noktaya yükseltiyoruz.

ilginizi çekebilir  Senet Karşılığı Nakit Yerine Kredi Verelim

Sicili Bozuk Olana Kredi

Kredi kullanımınızı gerçekleştirebiliriz. Üstelik uzmanlarımızın gelir incelemeleri sonucunda uygun görmesiyle aynı anda birden fazla kredi kullanmanız bile mümkün olabilmektedir.

Finansal uzmanlarımız gelirinizi inceleyerek bu gelire uygun kullanmanız gereken kredi miktarının sonucuna varacak ve bu bilgiyi size aktaracaktır. Bu incelemenin sonucunda kullanabileceğiniz krediyi ret cevabını duymadan özgürce kullanabileceksiniz.

Aktif ödemekte olduğunuz bir krediniz var ve ikinci bir krediye ihtiyaç duyuyorsanız, ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapıyorsanız ve geliriniz aktif bir şekilde devam ediyorsa ikinci bir kredi kullanabilirsiniz.

Bankalardan ret alsanız bile sicilinizdeki olumsuzlukları bir proje çerçevesinde düzenleyerek istatistiğinizi yükseltip sorunsuz bir şekilde kredi kullanmanızı sağlayabiliriz.

Kredi başvurusunda bulunduktan sonra durumunuzun takibini bankaların resmi sitelerinden yapabilirsiniz. Biz kredi kullanmanız için gerekli finansal projeleri oluşturup sizin rahatça kredi kullanmanızı sağlayacağız.

Kredi kullanımında kefil istemeyen bankalarla çalışarak kefil bulma çevrenizle böyle zor bir konuda iletişime geçmekten sizi kurtarıyoruz. Uzmanlarımız sizin için en doğru ve en güvenilir ödeme seçeneklerini sizin için oluşturacaktır.

Herhangi bir sosyal güvencenizin olmaması durumunda bile Uzmanlarımızın incelemeleri ön planda olacaktır. Doğru stratejiler ile doğru alternatifleri belirleyerek sizin kredi kullanımınızı gerçekleştirmekte herhangi bir problem yaşamayacağız.

ACİL KREDİ SİSTEMİMİZ

-SSK’lı bir çalışan olmasanız da,

-Kredi puanınız kredi çekmek için yeterli olmasa da

-Bankaların Kırmızı çizgili ya da kara listedeki müşterileri olsanız da

-İcralık bir durumunuz söz konusu olsa da

-Ödemelerinizi düzgün gerçekleştirememiş olsanız da

Acil kredi ihtiyaçlarınız için bir tık uzağınızdayız. Bizimle iletişime geçerek her türlü yaşanan zorluğa rağmen kredi kullanımınızı gerçekleştirmek için uzmanlarımız sizin için en doğru sistematik ile çalışarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanmak istediğiniz kredinin tahsisini sağlayacaktır.

Günümüzde nakit sıkışıklıkları yüzünden Ankara tefeci başkenti olma yolunda maalesef hızla ilerlemektedir. Lütfen tefecilerden uzak durun. Bu can ve mal güvenliğiniz açısından çok önemlidir. Evet, para çok acil bir ihtiyaçtır fakat hiç bir şey sizin can ve mal güvenliğinizden önemli değildir. Kredi ihtiyaçlarınız durumunda bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan krediyi güvenle kullanabilmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz ve size bu hizmeti vermekten dolayı onur duyuyoruz.

ilginizi çekebilir  Bankalardan Kredi Alamayanlara Çözüm

1 Yorum

  1. Merhaba ipotekli kredim var 120 bin TL borcu kaldı 26 ay kadar ayda 5500 TL ödemem gerekiyor ayrıca toplamda 70 bin TL kredi kartı borcum var hukuken herhangi bir problemim yok kartlarını asgarisini gününde veya 3 5 gün geç ödüyorum kredimi de 2 dönem gecikmeli ödüyorum yine ipotek vererek 250 bin TL kredi çekip tüm borçlarımı kapamak istiyorum aylık net kazandım 9000 TL kredi notum düşük 500 seviyesinde evimin değeri en son expertizde 500 TL idi yardımlarınızı rica ederim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tuğba Canelimden
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları