Cuma, Ocak 28, 2022

Kolay Kredi İmkanı

güncellendi: Cansu Ciğerli

Kimler Kredi Çekemez?

Krediler, bankalar aracılığı ile verilen para veya hizmet bütünüdür. Günümüzde her banka, sicili düzgün olan kişilere kolay kredi imkânı tanımaktadır. Gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra, krediler en az 2 iş günü içinde alınır. Fakat sicili bozuk olan kişiler için, kredi almak hayalden ibarettir. Sicil denilen olay, Kredi Kayıt Bürosu tarafından tutulan bir puandır.

KKB puanı olarak geçer ve her banka bu puan detaylarına ulaşabilir. Kredi çekmeden önce, kişinin T.C numarası ile sisteme girer ve sonucu bildirir. KKB puanları, kişinin bankalardan çektiği kredilere göre ve ödemelere göre oluşturulur. Kredi kartında yapılan düzensiz ve gecikmeli ödemeler, avukata düşmek, kredi borcu olmak, yasal işlem takibi gibi durumlar, KKB puanına olumsuz olarak yansır. Bu puana göre belirli limitte krediler verilir veya hiç verilmez. Fakat bu durum karşısında, sicili bozuk olan kişiler hiç bir tutarda kredi çekemez.

Bankaların dikkat ettiği başka bir detay ise, gelir belgesidir. Kişinin kredi çekebilmesi için, mutlaka sigortası olmalı ve bankaya maaş bordrosunu getirmelidir. Bu durum karşısında, hiç bir yerden maaşı olmayan kişilerin kredi başvurusu onaylanmaz. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar da vardır ama gelir belgesi olmadan, bu bankalarda kredi vermez. Maaş bordrosu dışında, sahip olunan bir kira geliri veya başka bir gelirler de belgelenebilir. Bu belgelerden birisi dahil yoksa bankalar krediyi direk reddederler.

Hizmet Detaylarımız

Bankaların kredi verme şartları sağlandığı zaman, her kişiye kredi verir. Bankaların ilgilendiği müşteri tipleri, düzenli ödemesi olan kişiler veya geliri yüksek olan kişilerdir. Bu kişilerin tek bir başvurusu bile anında onaylanmaktadır. Bizler bu konuda, müşterilerimize hizmet vermek amacıyla 2014 yılında firmamızı kurduk. İlk başlarda, KKB puanı arttırma konusunda, kredi danışmanlığı hizmeti verdik. Fakat müşterilerimizin sicili bozuk olması ve bazı sorunları olmasından dolayı bu iş üzerinde çalışmaya başladık. Kısa sürede birçok müşterimize kredi sağladık ve borçlarını kısa sürede kapatmasını sağladık. Üstelik bu işlemleri yaparken, dosya masrafları gibi ücretleri de çok düşük tutuyoruz.

ilginizi çekebilir  İpotekli Kredi Nasıl Alınır?

Sicili her türlü bozuk olan kişilere, kredi borcu olanlara, kredi kartı borcu olanlara, yasal takibi olanlara çok kısa bir sürede kredi çıkartıyoruz. Üstelik bu işlemleri yaparken de, gelir belgesi veya başka belgeler istemiyoruz. Toplumda senetle para verenler listesi bayağı bir doludur. Bu konuda senet karşılığında para veren kişilere kesinlikle güvenilmemesi gerekir. Bu kişiler verdiği paralara karşılık neredeyse 0 faiz uygulayarak, kişileri mağdur etmekte ve bu işleme başvuranların sonucu intihar ile bile sonlanmaktadır. Bu kişilerin verdiği teklifler, direk reddedilmeli ve o kişilerden uzaklaşılmalıdır. Böyle insanlar, bazen paralarını geri aldığı zaman bile senetleri vermez ve kişileri kötü yollara sürükler. Firmamız bu konuda, çözüm üretmek için hizmete geçmiş olan bir kuruluştur. Toplumda senetle kredi verenler veya tefeci telefon numaraları araştırılmadan önce, firmamız ile görüşülmelidir.

İnternet sitemiz üzerinden başvuru yaparak, istenilen krediler rahatlıkla çekilebilir. Piyasada yer alan tüm kredi türleri mevcuttur. İhtiyaç kredileri, taşıt kredileri, konut kredileri ve tüketici kredileri bu krediler içerisinde yer alır. Üstelik ödeme aralıklarını ve vade sayılarını müşterilerimize bırakıyoruz. Bu işlemleri yaparken hiç bir belge ve kefil istemiyoruz. Ayrıca senet veya başka evraklar ile işlem yapmıyoruz. Normal bankalardan alınan kredi alma süreci gibi işlemler devam eder ve kısa sürede sonuçlanır.

Firmamızdan Kredi Nasıl Alınır?

Bunun için ilk olarak sitemize giriş yapıp, ekrana gelen kredi tutarı ve vade süresi yazılmalıdır. Bu işlemden sonra, ekrana bir form gelecektir ve formda istenilen bilgilere doğru bir şekilde cevaplanması gerekir. Cep telefonu yazıldıktan sonra, kredi cevabı kısa bir süre sonra ulaşacaktır. Cevap ulaştıktan sonra, firmamız ile bağlantılar telefon aracılığı ile kurulur. Verilen adrese, imzalanması gereken evraklar gönderilir ve bu evraklardan imza istenir. Evraklar düzgün bir şekilde incelendikten sonra, imzalar atılır ve kargo ile geri gönderilir. Üstelik tüm kargo ücretleri de firmamız tarafından karşılanır. Belgeler geri gönderildikten sonra, kredi alma süreci tamamlanır ve 3 iş günü içerisinde para istenilen bir hesaba geçer. Fakat paralar çekildikten sonra, ayarlanan ödeme tarihlerinde mutlaka ödemeler yapılması gerekir.

ilginizi çekebilir  Nasıl Kredi Çekilir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları