Günümüz dünyasında tüm insanlar az veya çok geçim sıkıntısı çekmektedir. Son dönemde banka kredileri bu konuda ilaç niteliğinde olmuştur. Ancak bankalar ağır şartları dolayısı ile birçok kolayca kredi başvurularını reddetmektedir. Bankadan kredi alan birçok kişi ise ufak ödeme gecikmelerinden dolayı kredi alamamaktadır. Kredi alamayan kişiler zor durumda kalırlar. Alınamayan bu kredi insanlara bazı durumlarda insanların mallarına haciz gelmesine neden olmaktadır. Geçim şartlarının ağırlığından sigortaya kaydı bulunmayan veya işsiz kalan insanlar ise kredi başvurusunda bulunmasına izin dahi verilmemektedir. Bu durumda olan insanlar için çaresizlik baş göstermektedir. Para bulamayan insanlar psikolojik bir çöküntü içine girmektedir. Bu sürecin bazı insanlarda intihara kadar giden üzücü sonuçları bulunmaktadır.

Acil Para Nasıl Bulunur?

Maddi anlamda sıkıntı yaşayanlar için krediçikartilir.com internet sitesi büyük bir fırsat sunmaktadır. Site ihtiyacı olan insanların tüm dezavantajlı durumlarına rağmen herkese kredi imkânı sağlamaktadır. Bu internet sitesinin giriş bölümünde acil kredi başvurusu ekranı bulunmaktadır. Ziyaretçiler bu ekrandaki gerekli bilgileri doldurup dakikalar içerisinde başvuruda bulunabilirler. Hızlı başvuru ekranında öncelikle istenilen kredi miktarı ve istenilen vade miktarı sorulmaktadır. Site 100.000 TL miktara kadar kredi imkânı sağlayan bankaları listelemektedir. En az kredi miktarı ise 5 bin liradır. Miktar ihtiyaca göre 5 biner artışlar ile artmaktadır. Aldığınız miktar için 48 aya kadar vade süresi verilmektedir. En az vade miktarı 1 ay olup isteğe göre birer ay şeklinde artmaktadır.

Acil Para Nasıl Bulunur?

Hızlı başvuru aşaması geçildikten sonra açılan ekranda kişisel bilgilerin istendiği ve daha kapsamlı bir form ortaya çıkmaktadır. Formda; Ad, soyad, T.C. kimlik numarası ve telefon numarasının bulunduğu ilk kısım en başta yer almaktadır. Bu kısımların ardından gelir tipini belirtilen bir alan bulunmaktadır. Burada emekli çalışan ya da çiftçi gibi seçenekler bulunmaktadır. Formun alt kısmında kredi kartınız ve ödeme bilgileriniz ile ilgili alanlar bulunmaktadır. Bu alanların doldurulması ile banka kredi notunuzun hesaplaması ve sizin için bir ödeme planı çıkartılması sağlanmaktadır.

Bu internet sitesi ile zor durumdaki kişiler için acil para nasıl bulunur? Sorunun cevabı verilmiş olmaktadır. Site ile sosyal güvenlik kurumuna bağlı olmayanlar, kkb puanı düşük olanlar, banka kara listesinde olanlar, Kart ödemeleri sorunlu olanlar ve hukuki olarak icralık olanlar için kredi alma ihtimali ortaya çıkmaktadır.

ilginizi çekebilir  Anında Para Bulmak İsteyenler
acil para nasıl bulunur

Ne Zaman? Ne Amaçla Kuruldu?

Web sitesinin sahibi olan firma bir kredi danışmanlık şirketidir. 2014 yılında kurulan firma köklü bir yapıya sahip yazılım şirketi olmaktadır. Kredi kullanamayan insanların kkb puanının nasıl yükseltileceği firma hizmetlerinden biri olmaktadır. Ayrıca şirket kredi başvurularında yapılan hatalar ve kredi sicillerinin hangi yollar düzeltileceğinin bilgisi verilmektedir.

Kredi Alma süreci Nasıl İşlemektedir?

Maddi durumu kötüleşen ve kredi ihtiyacı olan kişi öncelikle şirkete internet aracılığı ile başvurmaktadır. Başvuran bireyin finansal yapısı şirket uzmanları tarafından değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonuçlarına göre kişiye uygun kredinin ödeme stratejisi belirlenmektedir. Bu basamaktan sonra kişinin maddi alternatifleri saptanır. Daha sonra kredi başvurusu için kişiye özel dosya hazırlanmaktadır. Bu noktada uzmanlar tarafından kredi sürecinin kontrol sağlanmaktadır. Bu aşamadan sonra son olarak borcun yeniden yapılandırılması işlemine geçilir. Kredi kullandırma zamanı yönetimi ile süreç sonlandırılır.

Kredi Alma süreci Nasıl İşlemektedir?

Bazı bankalar ihtiyacı olan insanlar için borç para verenler arasında en fazla ekstra ücret talep eden taraftır. Çünkü bazı bankalar maddi durumu kötü olan insanı daha da kötü duruma düşürmektedir. Ancak şirketimizde bazı bankaların aldığı hiç bir ücret alınmamaktadır. Firmada; dosya masrafı ya da noter ücreti, ön ücret ve evrak ödemesi, yol ücreti ve senet ödemesi gibi ücretlerden hiç biri alınmamaktadır. Bir kısım bankalar bu ücretleri haksız yere müşterilerden talep etmektedirler.

borç para verenler

Müşterilerin firma hakkında merak ettiği bazı sorularda bulunmaktadır. Her bireyin merak ettiği sorulardan biri; birden fazla kredi alınıp alınmayacağı hakkındadır. Eğer gerekli finansal değerlendirmeler olumlu sonuçlanırsa ikinci bir krediyi almanızda bir engel bulunmamaktadır. Kredi başvurularının nasıl takip edileceği de merak konusu olan bir durumdur. Ancak başvuru takipleri siteden yapılmamaktadır. Başvuru takipleri yalnızca bankaların kendi sayfalarından yapılmaktadır. Kredi başvurularında kefil bulmakta günümüzde çok zor olan bir durumdur. Şirket bu durumda da yanınızda bulunmaktadır. Kefil istemeyen bankalar konusunda yardımda bulunup o bankalara kredi başvurusunda bulunmanızı sağlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz