Salı, Ekim 26, 2021

Kredi Çıkartılır

Kredi çıkartılır niyetinde olan ve kredi çıkmıyor acil para lazım diyen binlerce insan nasıl kolay kredi çekeceğini araştırmaktadır. işte kredinin kolay çıkması için püf noktalar.

ilk olarak kredi notunuza bakar. Kredi notu durumuna göre alacağınızın kredinin miktarı da belirlenir. Ancak kredi notu düşük olduğu halde bazı bankalar kredi verebilmektedir. Somut şubesi olmayan ve passolig gibi uygulamaları yöneten bir banka diğer bankalara kıyasla daha kolay kredi verebilmektedir. Kredi kullanmak için banka şubelerinden ya da mobil uygulamalar ya da internet şubesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bankaların internet sitesinde ve telefon bankacılığı uygulamasında bütün sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Çıkmayan Kredi Çıkartılır

Borç batağında olan ya da bankalara olan ödemelerini düzenli yapmamış kişilerin banka sicil kaydı olumsuz etkilendiği için bu kişilere bankalar tarafından kredi verilmemektedir. Bu insanların da başvurduğu banka dışı yöntemler mevcuttur.

Cep telefonu faturası üzerine telefon satın almak ve bu telefonları değerinin daha altında satmak, kuyumculardan kredi kartıyla taksitli altın almak ve altını nakite çevirmek, kredi çıkartılır diye reklamlar yapan site ya da dolandırıcılara başvurmak gibi yöntemlere başvurulur. Burada en popüleri telefon alıp satmak ve kuyumculara yönelmektir. Ancak telefon alamıyor ve kuyumcu için kredi kartınız yok ya da yeterli limitiniz yoksa doğrudan çıkmayan kredi çıkartılır diyen insanlara yöneliyorsunuz.

imkansız kredi çıkartılır

Kuyumcularla yaptığınız anlaşmalarda dahi kuyumcu sizden komisyon alır ve siz hem kart faizi hem de komisyon ile ürünün değerinin altında bir nakit elde edersiniz. Kuyumculardaki komisyonlar gibi bazı kişi ve kuruluşlar da komisyon karşılığı sizlere kredi çıkarttırabilir. Ancak burada çok dikkatli olmak gerekiyor çünkü kredi alacağım derken dolandırılabilirsiniz. Üzerinize kayıtlı herhangi bir yerden icra ya da haciz işlemi var ise, size hiçbir bankanın her ne koşulda olursa olsun kredi vermeyeceğini bilmenizde fayda var.

ilginizi çekebilir  Acil Kredi Başvurusu

Komisyonla kredi almak mümkün mü?

Bu durumda olduğunuz halde size kesin kredi çıkarttıracağını iddia eden kişi ve kuruluşlara itibar etmeyiniz. Çünkü dolandırıcı olma ihtimalleri çok yüksek. Bazı durumlarda genellikle tefeciler tarafından insanlara senet karşılığında nakit para verilir.

Tefecilerden para almak yasal olarak bir suç unsuru teşkil etmese de tefecilerin parayı tahsil etmek için uyguladıkları yöntem ya da yüksek faiz içeren ve sürekli katlanan faiz oranları suç sayılmaktadır. Komisyon karşılığı kredi çıkartılır 2021 yılında bile çok sık şekilde karşımıza çıkmakta ve hemen hemen her yerde reklam olarak web sitelerinde yer almaktadır. İnsanların bu yollara başvurma oranı azımsanmayacak kadar çok olacak ki bu yöntemler çoğalarak devam etmektedir.

Komisyon Karşılığı Kredi Çıkartılır 2021

Bazı firmalar ise 18 yaş üstü insanları kısa süreliğine yüksek maaş karşılığı çalışıyormuş gibi sigortalı olarak göstermekte ve bankaya başvuru yapıldığında kişinin sigorta kaydı gözüktüğü için maaş bordrosuyla beraber kredi onaylanmaktadır. Ancak bu gibi durumlarda kişi ya da kuruluşlar sizin 3-4 aylık sigorta priminizi ödediği için ve yüksek maaşla çalışıyormuş gibi gösterdiği için size çıkan krediden alacağı komisyon miktarı da çok yüksek olmaktadır.

Çekilen kredi ödenmezse ne olur?

Bazen ise evi ya da arabası olduğu halde kredi çıkmayan insanlar, evlerini ya da arabalarını ipotek ettirerek ya da evlerini ve arabalarını karşılık göstererek kişilerden nakit para almaktadır. Bu durumda da yine nakit aldığınız kişiye ayrıca komisyon ödüyor ve yüksek faiz karşılığında borçlanmayı kabul etmiş sayılıyorsunuz. Borcunuzu öderken bir sorun yaşamanız durumunda ya da taksitleri zamanında ödeyememeniz durumunda eviniz ya da arabanızı kaybediyorsunuz. Hem evinizi kaybetmiş hem de yüksek meblağlarda borcun altına girmiş oluyorsunuz.

ilginizi çekebilir  Kredi Notu Ne Zaman Yenilenir ?

Kredi Almak için Ne yapılmalıdır?

Bankalardan kredi almak diğer yöntemlerden daha güvenli olacağı için kredi için bankalara yönelmek en mantıklı iş olacaktır. Bunun için ise bankaların birtakım kriterlerine uygun olmak gerekmektedir. Bankalara olan ürünlerinizin ödemelerini zamanında yaptığınız takdirde ve sigortalı bir işte çalışmanız durumunda bankalardan kredi kullanmanız kolay ve güvenilir olacaktır.

ilginizi çekebilir  Acil Kredi Başvurusu

52 YORUMLAR

 1. Sigortalı işte çalışıyorum aynı zamanda Bağkurum var nakliyecilik yapıyorum 2017 yılında icralık olduğum için kredi kullanamıyorum 12 aydan daha önce kapatırım diye düşünüyorum 25 bin nakite ihtiyacım var ulaşırsanız her türlü ortak yol buluruz

 2. 5 ay sgklıyım. Maaşımı garantiden alıyorum.
  Fakat 2 sene önce karttan yasal takibe düştüm. Şu anda hiçbir banka kredi vermiyor. Garanti mahvetti beni.
  Acil ihtiyaçdan dolayı komisyonla kredi çıkarmak istiyorum.

 3. Çalışan memurum. Mevcut kredim var. Borçlarımı tek kalemde toplayıp biraz daha nakit kullanıp araç almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 4. ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede ödemelere dikkat edin yeter

 5. Kredi çıkmıyor ise gelin biz çıkartalım.
  Ev Hanımlarına. Öğrencilere.
  Kredi çıkartılır.
  Emeklilere senet karşılığı para verilir.
  E haciz vergi borcu var ise gelin silip borçlarınızı kaldıralım.
  Ev arsa arac borçları silinip noterde satış verilir.
  Kesin Çözüm Kredi Danışmanlığı.

  • çevrim içi kredi aldım

   Kredi almama yardım eden kredibir.com’a teşekkür etmek istiyorum. Geçtiğimiz üç ay boyunca borçlarımı yatıştırmak için borç aramaktayım, herkes sonunda bu Kredi Şirketi ile tanışana kadar beni paramdan mahrum etmeye çalıştı. Bana 275.000 USD tutarında bir borç vermeyi başardı. o da diğer bazı meslektaşlarımın yardımcı oldu. Herhangi bir maddi yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bu e-posta yoluyla bu şirketle iletişime geçin, size de yardımcı olabileceğine inanıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cansu Ciğerli
KrediBir Editör Şefi. Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları