Cuma, Ocak 28, 2022

Kredi Kartsız Senetle Telefon Satan Yerler

güncellendi: Cansu Ciğerli

Kredi kartsız senetle telefon satan yerler ve firmaların yerleri. kredi kartına ihtiyaç duymadan kolayca telefon satın alabileceğiniz firmalar.

Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

Mağazanın kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Güvenilir bir firma bulursanız senetle cep telefonu alabilirsiniz. Senet ciddi evrak olduğu için kontrol etmeden imzalamayınız. Tüm mağazalar senetle cep telefonu satmaz. Yaşadığınız şehirde yerel mağazaları araştırınız. İnternet üzerinden ya da mağazadan senetle cep telefonu alınabilir.

18 yaşını doldurmayan kişiler senetle veya kredi kartsız cep telefonu alamaz. 12 ay ya da 36 ay taksit imkânı bulunuyor. Senetle cep telefonu satan yerler için kefil göstererek cep telefonu alabilirsiniz. Senetle cep telefonu satan yerler arasında; Ev-kur, Beko, Arçelik ve Mutlu Evim yer alıyor.

Kredi Kartsız Senetle Telefon

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom (Avea) gibi operatöre sahipseniz, cihaz kampanyalarından faydalanarak cep telefonu alabilirsiniz.

Teknoloji ürün satan mağazalardan cep telefonu alabilirsiniz.

Küçük esnaftan taksitle cep telefonu alabilirsiniz.

Teknoloji Marketlerden Kredi Kartsız Cep Telefonu Almak

Vatan bilgisayar, Mediamarkt, Teknosa gibi teknoloji marketlerden mikro kredi ile telefon alınabilir. Peşin fiyatına alınan cep telefonu ile kredi kartsız cep telefonu alımında ödenen ücret farklılık gösterir.

Vatan Bilgisayar Taksitli Cep Telefonu Almak

Vatan bilgisayarın Odeabank ile anlaşması bulunuyor. Vatan bilgisayarın tüm mağazalarını ziyaret ederek cep telefonlarını inceleyebilirsiniz. %3,9 faiz uygulanır. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra büyük harflerle VATAN yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın cep telefonu tutarını yazdıktan sonra 8444’e mesaj gönderiniz. Krediniz onaylandıktan cep telefonunu alabilirsiniz.

Örneğin; 2.000 TL cep telefonunu 12 ay vade seçeneği ile 2.079 TL’ye almış olursunuz. Aylık 173,25 TL taksit ödersiniz. 79 TL faiz ödemiş olursunuz. 2.000 TL’lik cep telefonunu operatörlerden almak istediğinizde 300 veya 400 TL fazla ücret ödersiniz.

ilginizi çekebilir  Kredi Notu Düşük Kişilere Kredi Veren Bankalar

Teknosa’dan Taksitli Cep Telefonu Almak

Teknosa internet sitesinden taksitle cep telefonu almak mümkün. Teknosa’nın ING bankla anlaşması bulunuyor. Krediniz onaylandıktan sonra ING Bank’a gidip gerekli belgeleri imzalamanız gerekiyor. Almak istediğiniz kredi miktarı Teknosa hesabınızda aktif oluyor. Teknosa internet sitesine girip, beğendiğiniz cep telefonunu alabilirsiniz.

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra TC kimlik numaranızı yazın, boşluk bıraktıktan sonra Teknkosa nakit kart başvuru kodunu yazıp 2229’a mesaj göndermeniz gerekiyor. Cep telefonunuza gelen mesaj ile birlikte Teknosa mağazası müşteri temsilcisine gidin. Cep telefonu almak için gerekli işlemleri tamamladıktan sonra cep telefonunu alabilirsiniz.

Mediamarkt Taksitli Cep Telefonu Almak

Mediamarkt’ın Denizbank ile anlaşması bulunuyor. Cep telefonu almak için Denizbank’a bireysel kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. Krediniz onaylandıktan sonra Mediamarkt hesabınıza aktarılır. Cep telefonunuzu hemen alabilirsiniz.

Bimeks Taksitli Cep Telefonu Almak

Bimeks’in kredi kartsız senetle telefon satışı Bi İmza ile yapılıyor. TC kimlik numarası ve cep telefonu numaranız ile başvuru yapmanız gerekiyor. 12 ve 24 ay taksit seçeneği bulunuyor. İstediğiniz bankayı kullanabilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Evkur var bu şekilde satan ama o da senetle alınıyor diye çok fiyat çekiyor. Vodafone’da var böyle kampanyalar diğer şirketlerde de vardır mutlaka

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cansu Ciğerli
KrediBir Editör Şefi. Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları