Blog Kredi Notu Düşük Kişilere Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşük Kişilere Kredi Veren Bankalar

-

Kredi notu, kişilerin bankalar tarafından kredi alıp, alamamasını sağlamaktadır. Kredi notları daha çok kişi reşit yaşa ulaştığından itibaren belirlenmeye başlamaktadır. Önceki dönemlerde sadece kredi kartına ve kredilerin ödenme yöntemine bağlı olarak değişen kredi notları, artık aylık faturaların ödenmesine göre ufak da olsa değişiklik göstermektedir. Bu sebeple de kredi kartı almayı veyahut da kredi çekmeyi düşünen kişiler ödemelerine büyük ölçüde dikkat etmelidirler.

800 puana kredi veren bankalar Hangileridir?

Kredi notunun düşmesinin en büyük sebepleri kredileri zamanında ödememek ve kefil olunan kişilerin kredilerini ödememesidir. Bu sayede kişinin sicili temizse bile kefil olduğu kişi yüzünden çok büyük ölçüde sicil bozulacaktır. Bu sebeple de kişi bir sonraki başvurusunda bankalar tarafından olumsuz cevap alacaktır. Olumlu cevap alınsa bile ödeme imkânları daraltılacak ve kişinin ödemesi engellenecektir.

Günümüzde birçok kişi maddi sıkıntı yaşamaktadır. Bu sıkıntıların çözümü olarak da kredi çekmektedir. Fakat maddi sıkışıklıklar ile birlikte çekilen krediler ödenememekte ve kişi daha büyük bir borca saplanmaktadır. Bu tür durumları ortadan kaldırmak adına da firmamız hizmetine başlamıştır ve kısa süreler içerisinde Türkiye genelinde birçok kredi mağduru kişiye ulaşmıştır.

800 puana kredi veren bankalar Hangileri

Birçok banka sicil notunun çok yüksek olması ile kredi vermektedir. Fakat bazı bankalar vardır ki diğer bankalara nazaran daha düşük kredi notları kişilere kredi vermektedir. Verilen bu kredi, diğer bankalar vermediği için kişiye daha cazip gelmektedir. Fakat banka tarafından oluşturulan kredi ödeme planları kişilere uymamakta ve bu kredi borcunun da bir kısmı ödenememektedir. Bu sebeple de kişiler artık daha çok kredi notlarını yükseltmeye ve sicilini temizlemeye çalışmaktadırlar.

ilginizi çekebilir  Kredi Yapılandıracaklara BDDK'dan Önemli Açıklama
ilginizi çekebilir  Kredi Alamayanlara Kesin Kredi

 

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Geçtiğimiz günlerde devlet tarafından sicil affı yasası çıkartılmıştır. Bu yasa ile birlikte borçlarını ödeyen her kişinin sicili düzeltilmiş ve kredi notu normal seviyeye getirilmiştir. Bu aftan faydalanamayan kişiler de farklı yöntemler aramaya başlamıştır. Firmamız da kredi çekmeyi düşünen, fakat kredi notundan dolayı kredi alabilecek banka bulamayan kişilere detaylı ve kaliteli hizmet vermektedir.

Komisyonla kredi veren şirketimiz, kişileri dakikalar içerisinde kredi sahibi yapmaktadır. Birçok banka 800 kredi notuna, 1000 kredi notuna kredi verdiğini söylemektedir. Fakat verilen bu krediler de zor şartlar altında ödenmektedir. Bu sebeple de kurumumuz tarafından daha çok kişinin, sicilini nasıl temize çıkaracağına dair bilgilendirmeler yapılmaktadır. Kredi notu yapılan çalışmalar sayesinde yükseltilmektedir. Bu yükseltme işlemi tamamlandıktan sonra da kişi dilediği bankadan dilediği miktarda kredi çekebilmektedir. Bu krediyi de oldukça uygun ödeme koşulları ile birlikte düşük faizli olarak ödemektedir. Bu sayede şirketimiz de bize her başvuru yapan vatandaştan sonra daha geniş kitlelere ulaşabilmektedir.

Kredi notunu düşürmek oldukça kolay olmasına rağmen, yükseltmek zordur. Genellikle kişiler notunu yükseltmek için yetkili birinden veyahut da bir kurumdan destek almaktadır. Destek alınan kurumlar da kişilerden büyük ücretler talep etmektedirler. Kişi bu ücreti ve kredi ödemelerini aynı anda yapamadığı için de daha büyük borç engeline takılmaktadır. Firmamızı tercih eden kişilere oldukça uygun miktarlarda komisyonlu kredi imkânı sağlamaktayız. Bu kredi seçeneği ile birlikte her türden kişi kolaylıkla kredi sahibi olmaktadır.

Kredi notunun yükseltilmesi için şirketimize başvuran kişilere birçok farklı seçenek sunmaktayız. Kredi notu düşük kişilere kefil olunarak, kefil olunan kişinin ödemelerini düzgün yapması halinde her iki kişinin de kredi notu otomatik olarak yükselecektir. Bunun dışında günümüzde fatura ödemeleri de kredi notları etkilediği için düzenli fatura ödeme ve bankalara otomatik ödeme talimatı verme işlemleri ile birlikte kredi notu gözle görülür derecede artış gösterecektir. Bu sayede kişiler bir süre sonra yapılan çalışmalar sayesinde kredi alabileceklerdir.

ilginizi çekebilir  Artık Kredisiz Kimse Kalmayacak İşte
ilginizi çekebilir  Artık Kredisiz Kimse Kalmayacak İşte

Kredi notunun yükseltilmesinin en kolay yöntemlerinden birisi de kredi kartı kullanım şeklidir. Kredi kartında asgari ödemeyi yapmak yerine tüm ödemeyi tek seferde yapmak kredi notunu ve dolayısıyla kredi sicilini olumlu yönde etkileyecektir. Bu tür yöntemlerin tamamı kişinin notunu olumlu veya olumsuz yönde etkilemektedir. Kredi konusunda daha çok not yükseltmeye ve sicil temizlemeye yardımcı olan şirketimiz, verdiği hizmetler sayesinde birçok kişiye kısa bir çalışma sonrasında kredi alabilme imkânı sunmuştur. Bu imkân ile birlikte birçok kişi borçlarından kurtulmuştur.

Avatar
Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Güncellenenler

Bloke Teminatlı Kredi Kartı veren Bankalar

Bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar size, kredi notunuz düşük olması sebebiyle mevduat blokesi teminatı vererek alabileceğiniz kredi kartıdır....

Garanti Bankası Kimin? Sahibi Değişti mi? kime ait?

Türkiye'nin köklü bankalarından olan Garanti Bankası kimin sorusu merak edilen sorulardan biridir. 1946 senesinde Ankara'da kurulmuş bir bankadır. Doğuş...

Enpara Swift Kodu ve Şube Kodu Nedir

Kredi Kartı Numarası Kaç Hanelidir? Nerede Yazıyor?

Kredi kartı numarası çoğu kart kullanıcısının merak ettiği şeyler arasında yer alıyor. Kart üstündeki numaralar ne anlama geliyor, kaç...

Maddi Yardım Başvuruları 2020

Devlet maddi yardım başvuruları koronavirüs sebebi ile artmış durumda. Maddi destek başvurusu nasıl yapılır? Nerden başvurulur? Maddi destek yardımı...

Başbakanlık Bursu

Başbakanlık Bursu; Başbakanlık bursunu, Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü; lise, orta, ilköğretim ve üniversite öğrencilerine karşılıksız olarak verir. Başbakanlık vgm...

Alakalı kredi blog yazıları

Bloke Teminatlı Kredi Kartı veren Bankalar

Bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar size, kredi notunuz...

Garanti Bankası Kimin? Sahibi Değişti mi? kime ait?

Türkiye'nin köklü bankalarından olan Garanti Bankası kimin sorusu merak...

ilginizi çekebilirönerilen içerik
sizin için