Pazar, Mayıs 16, 2021

Kredi Notu Düşük Kişilere Kredi Veren Bankalar

Kredi notu, bankalarla yaptığınız tüm işlemlerinizi tanımlayan bir döküm olarak ele alınabilir. Birçok banka size değişik ürünler sunar ve bu ürünleri kullanma aşamasında gösterdiğiniz alan kişi profiliniz, kredi notunuzun belirlenmesini elde edecektir. Kredi notu düşük kişilere kredi veren bankalar incelemesinde, hangi bankalar vesilesiyle kredi alabileceğinize ve kredi notunuzu yükseltmenize destek olacak güvencelere değineceğiz.

Kredi Notu Neden Düşer?

Bir kişinin yaşamı süresince bankalarla birçok alışverişi olmaktadır. Bu alışverişlerde kredi kartı, mevduat hesabı, kredi ürünleri benzer biçimde değişik seçenekleri kullanmak imkanı olur. Sadece güvenli bir alan kişi profili oluşturmayan kişilerin kredi notları naturel olarak düşecektir.

Kredi notunun düşmesine en büyük etkiyi meydana getiren unsur, tertipli ödemeler yapılmamasıdır. Ödemelerini tertipli olarak yapmayan bir banka müşterisinin kredi notunun düşmesinin yanı sıra, faizlerle büyüyen borçlar sonucunda icra benzer biçimde durumlarla karşı karşıya kalması bile söz mevzusu olabilmektedir.

Kredi Notu kolay mı Yükseltilir ?

Kredi notunuzu yükseltmenizin birçok yolu vardır, sadece ilk adımda ödemelerinizi tertipli bir halde hayata geçirmeye başlayarak işe koyulmalısınız. Sizin güvenilir bir alan kişi profiline haiz olmanı, alışverişler karşısında tertipli ödemeler yapmanız adımı ile mümkün olabilecektir. Ek olarak riskli kredi notu grubundan bu sayede averaj bir kredi notu grubuna dahil olabilirsiniz. Ödemeleri yalnızca asgari değil, tam tutarı ile yapın ve limitlerinizi aşan kredi kampanyalarından yararlanmamaya dikkat edin.

ilginizi çekebilir  İhtiyaç Kredisi Nedir, Nasıl Alınır ?

Bilhassa sık sık kredi başvurusu yapmanız, kredi notunuzun mühim seviyede zarar görmesine niçin olmaktadır. Bu yüzden gelir düzeyiniz dahilinde kredi kampanyalarını ve kredi ürünlerini gözden geçirerek başvuruda bulunmanız, ürünlere onay almanız aşamasında size destek olacaktır.

ilginizi çekebilir  Kredi Sicili Nasıl Temizlenir ?

Burgan Bank’ta Düşük Kredi Notu Olanlara Kampanya

Burgan Bank, Türkiye’de senelerdir mevcud bir bankadır ve çoğu zaman müşterileri için yapmış olduğu kredi kampanyaları ile öne çıkmaktadır. Burgan Bank’a kredi notunuz düşük olsa bile başvurabiliyor ve 48 aya varan vade olanaklarıyla beraber standart bir gereksinim kredisi kullanabiliyorsunuz. Müşterilerin %1.71 faiz oranlarıyla beraber kullanabildikleri bu gereksinim kredisinde, toplamda 48 aylık bir vade belirlenebilmektedir. Kredinin türü gereksinim kredisi olduğundan, kredi tutarınız standart bir gereksinim kredisinin sunmuş olacağı orana denk gelmektedir.

Fibabank’ta Düşük Kredi Notu Olanlara Kampanya

Türkiye’nin öncü bankaları içinde yer edinen Fibabank, kredi notu düşük kişilere kredi veren bankalar sıralamasında yer verilmiştir. Böylelikle kredi notu düşük olan her alan kişi Fibabank’tan kredi çekme olanağına haiz olabiliyor. Fibabank’ın sağlamış olduğu bu avantaj, kredi notu düşük olan vatandaşların aracı başka kurumlar ile kredi alması seçeneğinin ortadan kaldırılması adınadır ve bankanın bu kapsamdaki çalışmalarıyla beraber 0 kredi notunuz olsa bile kredi çekme imkanınız olmaktadır.

Fibabank’ın gereksinim kredileri kapsamında bulunan kredi notu düşük vatandaşlara kredi kampanyasında, tertipli bir gelire haiz olmanıza gerek kalmamıştır. Yalnızca güvence olarak gösterebileceğiniz bir varlığa haiz olmanız banka açısından kafi olmaktadır. 10.000 TL tutarlı olarak ve 24 ay vadeyle çekebileceğiniz kredinin faiz oranları %1.69’dan başlayarak %1.79’a kadar çıkabiliyor.

Aktifbank’ta Düşük Kredi Notu Olanlara Kampanya

Aktifbank, değişik kampanyalarıyla beraber, düşük-orta gelir düzeyine haiz vatandaşlara krediler sunmaktadır. Bu yüzden bankanın kredileri bir çok bütçeye uyum elde eden bir yapıdadır. Aktifbank’ta da kullanabileceğiniz düşük kredi notuna verilen kredi, gereksinim kredilerinin kapsamındadır. N Kolay adında olan dijital şubecilik ile bu krediye internetten müracaat oluşturabilmektesiniz. Bu yüzden Aktifbank’ın şubelerine gitmenize gerek kalmamıştır.

ilginizi çekebilir  Kredi Çıkaran En Güvenilir Hizmet
ilginizi çekebilir  Kolay Yoldan Acil Kredi Nasıl Alınır ?

Aktifbank’taki düşük kredi notuna düzenlenen kampanyada, 30.000 TL tutarına kadar kredi kullanabilmektesiniz. Kampanyanın PTT ve Aktifbank ortaklığıyla yürütülüyor olmasından dolayı, faiz ve vade oranları son aşama caziptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cansu Ciğerli
Cansu Ciğerli
KrediBir Editör Şefi. Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları