Kredi Notu Kredi Notu Düşük Kişilere Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşük Kişilere Kredi Veren Bankalar

-

Kredi notu, bankalarla yaptığınız tüm işlemlerinizi tanımlayan bir döküm olarak ele alınabilir. Birçok banka size değişik ürünler sunar ve bu ürünleri kullanma aşamasında gösterdiğiniz alan kişi profiliniz, kredi notunuzun belirlenmesini elde edecektir. Kredi notu düşük kişilere kredi veren bankalar incelemesinde, hangi bankalar vesilesiyle kredi alabileceğinize ve kredi notunuzu yükseltmenize destek olacak güvencelere değineceğiz.

Kredi Notu Neden Düşer?

Bir kişinin yaşamı süresince bankalarla birçok alışverişi olmaktadır. Bu alışverişlerde kredi kartı, mevduat hesabı, kredi ürünleri benzer biçimde değişik seçenekleri kullanmak imkanı olur. Sadece güvenli bir alan kişi profili oluşturmayan kişilerin kredi notları naturel olarak düşecektir.

Kredi notunun düşmesine en büyük etkiyi meydana getiren unsur, tertipli ödemeler yapılmamasıdır. Ödemelerini tertipli olarak yapmayan bir banka müşterisinin kredi notunun düşmesinin yanı sıra, faizlerle büyüyen borçlar sonucunda icra benzer biçimde durumlarla karşı karşıya kalması bile söz mevzusu olabilmektedir.

Kredi Notu kolay mı Yükseltilir ?

Kredi notunuzu yükseltmenizin birçok yolu vardır, sadece ilk adımda ödemelerinizi tertipli bir halde hayata geçirmeye başlayarak işe koyulmalısınız. Sizin güvenilir bir alan kişi profiline haiz olmanı, alışverişler karşısında tertipli ödemeler yapmanız adımı ile mümkün olabilecektir. Ek olarak riskli kredi notu grubundan bu sayede averaj bir kredi notu grubuna dahil olabilirsiniz. Ödemeleri yalnızca asgari değil, tam tutarı ile yapın ve limitlerinizi aşan kredi kampanyalarından yararlanmamaya dikkat edin.

ilginizi çekebilir  Kredi Çekmede Yeni Bir Dönem Başlıyor

Bilhassa sık sık kredi başvurusu yapmanız, kredi notunuzun mühim seviyede zarar görmesine niçin olmaktadır. Bu yüzden gelir düzeyiniz dahilinde kredi kampanyalarını ve kredi ürünlerini gözden geçirerek başvuruda bulunmanız, ürünlere onay almanız aşamasında size destek olacaktır.

ilginizi çekebilir  Senetle Borç Para Verilir?

Burgan Bank’ta Düşük Kredi Notu Olanlara Kampanya

Burgan Bank, Türkiye’de senelerdir mevcud bir bankadır ve çoğu zaman müşterileri için yapmış olduğu kredi kampanyaları ile öne çıkmaktadır. Burgan Bank’a kredi notunuz düşük olsa bile başvurabiliyor ve 48 aya varan vade olanaklarıyla beraber standart bir gereksinim kredisi kullanabiliyorsunuz. Müşterilerin %1.71 faiz oranlarıyla beraber kullanabildikleri bu gereksinim kredisinde, toplamda 48 aylık bir vade belirlenebilmektedir. Kredinin türü gereksinim kredisi olduğundan, kredi tutarınız standart bir gereksinim kredisinin sunmuş olacağı orana denk gelmektedir.

Fibabank’ta Düşük Kredi Notu Olanlara Kampanya

Türkiye’nin öncü bankaları içinde yer edinen Fibabank, kredi notu düşük kişilere kredi veren bankalar sıralamasında yer verilmiştir. Böylelikle kredi notu düşük olan her alan kişi Fibabank’tan kredi çekme olanağına haiz olabiliyor. Fibabank’ın sağlamış olduğu bu avantaj, kredi notu düşük olan vatandaşların aracı başka kurumlar ile kredi alması seçeneğinin ortadan kaldırılması adınadır ve bankanın bu kapsamdaki çalışmalarıyla beraber 0 kredi notunuz olsa bile kredi çekme imkanınız olmaktadır.

Fibabank’ın gereksinim kredileri kapsamında bulunan kredi notu düşük vatandaşlara kredi kampanyasında, tertipli bir gelire haiz olmanıza gerek kalmamıştır. Yalnızca güvence olarak gösterebileceğiniz bir varlığa haiz olmanız banka açısından kafi olmaktadır. 10.000 TL tutarlı olarak ve 24 ay vadeyle çekebileceğiniz kredinin faiz oranları %1.69’dan başlayarak %1.79’a kadar çıkabiliyor.

Aktifbank’ta Düşük Kredi Notu Olanlara Kampanya

Aktifbank, değişik kampanyalarıyla beraber, düşük-orta gelir düzeyine haiz vatandaşlara krediler sunmaktadır. Bu yüzden bankanın kredileri bir çok bütçeye uyum elde eden bir yapıdadır. Aktifbank’ta da kullanabileceğiniz düşük kredi notuna verilen kredi, gereksinim kredilerinin kapsamındadır. N Kolay adında olan dijital şubecilik ile bu krediye internetten müracaat oluşturabilmektesiniz. Bu yüzden Aktifbank’ın şubelerine gitmenize gerek kalmamıştır.

ilginizi çekebilir  Acil Anında Kredi Başvurusu
ilginizi çekebilir  Artık Kredi Sorununa Son

Aktifbank’taki düşük kredi notuna düzenlenen kampanyada, 30.000 TL tutarına kadar kredi kullanabilmektesiniz. Kampanyanın PTT ve Aktifbank ortaklığıyla yürütülüyor olmasından dolayı, faiz ve vade oranları son aşama caziptir.

Cansu Ciğerli
Cansu Ciğerli
KrediBir Editör Şefi. Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Güncellenenler

Bloke Teminatlı Kredi Kartı veren Bankalar

Bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar size, kredi notunuz düşük olması sebebiyle mevduat blokesi teminatı vererek alabileceğiniz kredi kartıdır....

Garanti Bankası Kimin? Sahibi Değişti mi? kime ait?

Türkiye'nin köklü bankalarından olan Garanti Bankası kimin sorusu merak edilen sorulardan biridir. 1946 senesinde Ankara'da kurulmuş bir bankadır. Doğuş...

Enpara Swift Kodu ve Şube Kodu Nedir

Enpara Swift kodu ve şube kodu nedir? QNB Finansbank'ın şubesiz bankacılık hizmeti Enpara'nın swift kodu ve diğer bilgileri. Dünya düzeni para...

Kredi Kartı Numarası Kaç Hanelidir? Nerede Yazıyor?

Kredi kartı numarası çoğu kart kullanıcısının merak ettiği şeyler arasında yer alıyor. Kart üstündeki numaralar ne anlama geliyor, kaç...

Maddi Yardım Başvuruları 2020

Devlet maddi yardım başvuruları koronavirüs sebebi ile artmış durumda. Maddi destek başvurusu nasıl yapılır? Nerden başvurulur? Maddi destek yardımı...

Başbakanlık Bursu

Başbakanlık Bursu; Başbakanlık bursunu, Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü; lise, orta, ilköğretim ve üniversite öğrencilerine karşılıksız olarak verir. Başbakanlık vgm...

Alakalı kredi blog yazıları

Bloke Teminatlı Kredi Kartı veren Bankalar

Bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar size, kredi notunuz...

Garanti Bankası Kimin? Sahibi Değişti mi? kime ait?

Türkiye'nin köklü bankalarından olan Garanti Bankası kimin sorusu merak...

ilginizi çekebilirönerilen içerik
sizin için