Salı, Ekim 26, 2021

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Nedir?

Kişilerin kredi kartı kullanımı ile veya bankalar tarafından verilmiş olan kredinin ödenme şekline göre kredi notu belirlenmektedir. Bu not, kişinin bankalar gözünden bir nevi görünüşüdür. Kredi notu yüksek olduğunda neredeyse her bankadan rahatlıkla kredi kartı alınabilir ve yüksek miktarlarda kredi çekilebilir. Fakat kredi notu normalin aşağısında olduğu durumlarda bankalar kişiye kredi vermeye yanaşmamaktadır ve bununla birlikte kredi kartı taleplerine de olumlu bakmamaktadırlar. Bu tür durumlarda kişinin kredi notunu yükseltmesi gerekmektedir. Şirketimiz de kredi notu düşük olan kişiler için kredi veren kurumları, bankaları tespit etmekte ve buna göre kişiye kredi imkânı sağlamaktadır.

 Düşük Kredi Notuna kredi verenler

Kurumumuza başvuran kişilerin çoğunun kredi notu büyük ölçüde düşüktür. Kredi notu düşük olduğu durumlarda da kişinin bankacılık sektöründeki sicili bozuk hale gelmektedir. Bu sebeple de bankalar aracılığı ile neredeyse hiç bir işlem yapılamamaktadır. Firmamız, bu tür durumlara çözüm bulmak adına farklı çalışmalara giderek kişinin yaşadığı problemleri büyük ölçüde çözmeyi amaçlamakta ve tekrardan rahatlıkla kredi çekebilmesini sağlamaktadır.

Şirketimiz bünyesinde genel olarak kredi notunu yükseltmeye ve sicili temizlemeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar sayesinde kişinin kredi notu ve sicili çok büyük ölçüde temizlenmektedir. Bu değişim sonrasında da müşterilerimizin neredeyse tamamı diledikleri bankadan diledikleri miktarda kredi çekmişlerdir. Kısa bir dönem boyunca ilerleyen süreç içerisinde kişilerin çok dikkat etmesi gerekmekte ve ödemelerini uygun şekilde yerine getirmesi gerekmektedir.

Önceki dönemlerde sadece çekilen krediyi uygun şekilde ödemek ile ve kullanılan kredi kartının borcunun tamamını tek seferde ödemek ile kredi notu yükselmekteydi. Fakat artık aylık faturaların ödenme sürelerine göre de kişilerin bankalar nezdinde belirlenen kredi notu da değişiklik göstermektedir. Bu sebeple de kişiler her türlü ödemesine dikkat etmekte, ödeyemeyeceği krediler için talepte bulunmamalıdırlar.

ilginizi çekebilir  Kredi Notu Düşük Kişilere Kredi Veren Bankalar
ilginizi çekebilir  Senetle Kredi Verenler

 Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri?

Yaklaşık 5 – 10 yıl önce maddi açıdan sıkışan kişiler tefeciler aracılığı ile sıkıntılarını gidermeyi amaçlamaktaydı. Fakat tefeciler ile yapılan çalışmalar kişilere olumlu anlamda yarar sağlamamaktaydı. Bu sebeple de firmamız bu durumu ortadan kaldırmak amacı ile müşterilerine hizmet vermeye başlamış ve çeşitli yollardan kredi imkânı sağlamıştır.

Firmamıza ait Kredi Çıkartılır adlı sitede müşterimizin istediği kredi miktarına göre işlem yapılmaktadır. Giriş ekranında kişi istediği miktarı belirterek, kaç ayda ödemek istediğini de belirmektedir. Daha sonrasında ise kişiye firmamız tarafından ulaşılabilmesi için kişisel bilgileri istenmektedir. Bu sayede şirketimiz tarafından müşteriye ulaşılmakta ve kredi çekme işleminden önceki işlemler itina ile yerine getirilmektedir.

Kredi, şirketimiz tarafından farklı bankalardan bulunmaktadır ve kredi ihtiyacı olan kişiye ulaştırılmaktadır. Temin edilen bu krediden şirketimiz hizmet karşılığı oldukça ufak bir miktar komisyon almaktadır. Alınan ve müşteriye ulaştıran krediler tamamen kişinin istediği gibi ayarlanmış olup, ödeme çizelgesi de buna göre belirlenmiş olmaktadır. Kredinin faizi de kişinin mevcut kredi notuna göre değişiklik göstermektedir. Fakat şirketimiz bünyesinde yapılan kredi notu yükseltme işlemleri sayesinde de çekilen krediye yansıtılan faiz oranı büyük ölçüde düşmektedir.

Şirketimizin bünyesinde bizi tercih eden her kişinin kredi notun yükseltebilmek için farklı planlar hazırlamaktayız. Bu planlara eksiksiz bir şekilde uyulduğu takdirde firmamızı tercih eden kişilerin kredi notları kısa süreler içerisinde yükselmekte ve bankacılık sektöründe bulunan sicilleri büyük ölçüde temizlenmektedir. Bundan sonra da rahatlıkla bankalar ile çalışabilmektedirler.

Şirketimize başvuru yapan kişilerin çoğu istedikleri miktarda kredi çekebilmişlerdir. Bu krediler, kişilerin belirtmiş oldukları miktarda ve vadede olmaktadır. Bu sayede her kişi kendi maddi durumuna ve ödeme gücüne göre kredi çekmekte ve buna göre ödeme çizelgesi oluşturmaktadır. Şirketimiz bünyesinde yapılmakta olan not yükseltme işlemlerinde de kişiye bazı önerilerde bulunulmaktadır. Örneğin başka birine kefil olunduğu takdirde ve kefil olunan kişi ödemelerini düzgün yaptığı takdirde her iki tarafın da kredi notu artacaktır. Bu sebeple de kredi notunu yükseltmek isteyen kişilere bu tür stratejik hamleler tavsiye edilmektedir.

ilginizi çekebilir  Nakit Kredi İmkanı Sunuyoruz
ilginizi çekebilir  Gelirsiz Kredi Veren Bankalar Hakkında

Şirketimiz tarafından sunulan önerilere ve verilen programa uyulduğu takdirde yaklaşık 1 dönem içerisinde kişinin kredi notu gözle görünür derecede artacaktır. Kredi notunun bu artışı sonrasında da ise müşterilerimiz diledikleri banka ile kolaylıkla çalışabilecek ve kredi alma imkânına sahip olacaklardır.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları