Salı, Eylül 28, 2021

Kredi Notu Düşüklere Kredi Nasıl Çıkar

Kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapamadıysanız kredi notunuz düştüyse ve bu nedenle kredi çekemiyorsanız yine de kredi alabilirsiniz. Sicilinizde kredi konusunda bir leke bulunuyorsa kredi çekmeniz bir hayli güçtür. Bankalar kredi verirken bazı koşullar ve yeterlilikler isterler, bu yeterliliğe sahip olmayan müşterileri için bankalar genellikle kredi vermek istemezler. Ancak kredi notuna bağlı olarak alabileceğiniz krediler de mevcuttur. Hatta 2017 yılında çıkan af ile birlikte kredi sicilinde leke olan kişilerin bile kredi çekebilmeleri olanaklı kılınmıştır.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar olduğu gibi kredi notu düşük olanların yapması gereken bir takım işlemler de mevcuttur. Kolay olmayan durumdaki müşterileri için her hangi bir koşula ya da şarta bağlı kalmadan kredi vermek ve müşterilerini memnun etmek için son derece titizlikle çalışan firmamız müşteri memnuniyetini ön plana alarak profesyonel bir hizmet anlayışı ile müşterilerine destek olmaktadır.

Firmamızın yasal düzenlemelere ve prosedürlere dayanarak kurulmuş dürüst bir firmadır. Eğer yeni düzenlemeler ile bankalardan kredi çekemiyorsanız bizim firmamız sizden bankaların istediği koşulları ve şartları talep etmeden finans sağlayacaktır. 2017 yılında çıkan yeni düzenlemede bankalara olan ödeyememiş olduğunuz borçlarınızı vade sayısını artırarak yeniden yapılandırılması ve bu yapılandırma ile yeniden ödeme şansını vermektedir. Borçlarını ödemekte zorlanan kişiler bu şekilde bir yapılandırmayı düzgün takip ettikleri takdirde KKB ( kredi kayıt bürosu) sicili iyi olmayan kişilerin de düzeltebilmesine olanak tanıyor. Bizden alacağınız finans ile de ödemekte zorlandığınız banka borcunuzu ödeyerek hem daha uygun fırsatlarla hem de daha hızlı, herhangi bir koşul veya şarta bağlı kalmadan banka notunuzu yükseltmeniz mümkün olmaktadır. Hem kredi ödemeleriniz hem kredi kartı borcunuz için yapacağınız ödeme kredi notunuzu yükseltecek itibarınız hızla artacaktır.

ilginizi çekebilir  Kredi Almak İçin Başkasına Muhtaç Değilsiniz

Kredi için bankaya başvuru yapan kişilerin kredi başvuruları değerlendirilmesi Merkez Bankası kayıtları ile yapılmaktadır. Birçok banka gelir beyanında bulunulsa bile kredi vermemekte ısrarcı davranırlar. Eğer kara listeye girdiyseniz ve bankalardan kredi çekemiyorsanız bir kredi danışmanlık firmasına ihtiyacınız var demektir.

Kredi notu düşük kişilerin 2017 yılı öncesinde durumları daha zordu. Kredi başvuruları daima reddediliyordu. 2017 sonrasındaki yasa ile beraber bazı kişilerin kredi alabilmesi daha kolaylaşmış olsa da Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu yine de herkese kredi vermek konusunda cömert değil. Yine de 2017 yılı sonrasında kara listede olan kişilerden bazıları kredi alabilecekler. Yine de bu krediyi alan kişiler kara listeden borçlarını ödeyebilene kadar çıkamamaktadırlar. Eğer kara listede kalmak istemiyorsanız firmamızdan alacağınız kredi ile banka borcunuzu hemen ödeyebilir kolayca kara listeden çıkabilirsiniz. Kara listeye alınan bir kişi vereceği gelir belgesi ile kredi alabilmekte olsa da yine de kara listede olmak itibarı için zorlayıcı bir durumdur.

ilginizi çekebilir  İpotekli Kredi Nasıl Alınır?

Kredi çekmek için sadece kara listede olmak gerekmiyor, bizden alacağınız kredi ile isterseniz ev alın, isterseniz araba, yılbaşı, bayram, evlilik kredisi gibi tüm özel harcamalarınızda da kullanabileceğiniz kredileri siz müşterilerimize sunuyoruz. Kredi almak için danışacağınız zaman temsilcilerimiz size bu konuda destek vermek için 7 gün 24 saat çalışmaktadırlar. Eğer bankaların kara listesindeyseniz bankalara olan kredi borçlarınızı ödemeniz halinde kara listeden kurtulabilirsiniz. Bu ödemeyi taksitle yapabileceğiniz gibi peşin ödeyerek de kurtulmanız mümkün. Bununla beraber bolca elektrik su veya telefon gibi ödemelerin otomatik ödeme talimatı ile yapılması da kredi notunuzu yükselten seçeneklerdir.

Firmamız yasal olarak işlemesi ile beraber kredi verirken her hangi bir koşul öne sürmez. Firmamızın internet sitesinden başvuru yapabilmektesiniz, başvuru formunuzu doldurmanız ardından bize gönderdiğinizde başvurunuza hızla cevap almaktasınız. Bankalardan kredi alırken ödemiş olduğunuz tüm dosya ve vergi masraflarını firmamız talep etmez. Evinizden çıkmadan firmamıza başvuru yaparak hemen istediğiniz krediye sahip olabilirsiniz, bunun için firmamız müşterilerine büyük kolaylık sağlamaktadır.

ilginizi çekebilir  Sicili Bozuk Olana Kredi

İşinde son derece titizlikle çalışan uzman ekibimiz ile yapılan işlemlerden şimdiye kadar tüm müşterilerimiz memnun kalmışlardır. Müşterilerimiz kredi çekiminde her hangi bir strese maruz kalmazlar ve hiç bir formaliteye gerek kalmadan kredilerini alabiliriler. İcraya verilmiş borçları olanlar veya bankaların kara listesini girip bu kara listeden çıkamayanlar için firmamız hızlı çözümler üretmektedir. Paraya ihtiyacım var dediğiniz anda hemen kredi alabileceğiniz firmamıza telefon ile ulaşabileceğiniz gibi şahsen adresimize gelerek veya internetten başvuru yaparak da ulaşabilmeniz mümkün. Artık kredi notum düşük ne yapacağım şimdi kredi alamıyorum diye düşünmenize gerek yok.

Firmamız ile yapacağınız finans alış verişinizde çeşitli vade seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz. Hem de ödemelerinizi yaparken her hangi bir vergi ödemesi ya da dosya masrafı ile karşılaşmadan. İstediğiniz vade seçenekleriyle değerlendirebileceğiniz istediğiniz finans miktarını alabilirsiniz. Uzun vade ile ödeyebileceğiniz büyük miktarlarda kredi çekebileceğiniz gibi hemen ödeme yapmak isteyebileceğiniz küçük kredi başvurularında da bulunabilirsiniz. Bankalar ret cevabı verdi ise ya da bir türlü kara listeden çıkamadıysanız, ihtiyacınız olan krediyi fazla masraf ödemeden almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

ilginizi çekebilir  En Uygun Kredi Veren Bankalar

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ceyda Susamaz
Soru ve Görüşleriniz için mail: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları