Salı, Ekim 26, 2021

Bankalar Hayallerinize Engel Olmasın

Ülkemizde çoğu insan gelir gider düzeyini dengede tutamaz. Çünkü ihtiyaç çoktur ama maaş yoktur. Memura ve işçiye verilen maaşlar, asgari ücret düşünüldüğünde, bunlara karşılık ise ihtiyaç listesi çıkarıldığında olmayan paraya nasıl ihtiyaç var belli olacaktır. İşte olmayan parayı bulma yoluna kredi adı verilmektedir. Böyle durumlarda bankalara gidip kredi başvurusunda olursunuz. Bazı kişilerin kabul olur kredileri, bazılarının ise reddedilir. Reddedilen kişiler kendilerine kredi onaylanmıyor acaba neden diye sormaya başlarlar ve başka bir bankadan kredi çekme peşine düşerler. Ancak bir banka vermiyorsa genel olarak diğer bankalar da kredi vermezler.

Bankalar kredi verecekleri seçerken oldukça dikkatli seçerler. Verdikleri krediyi geri alıp alamayacakları duruma göre krediyi onaylarlar. Eğer siciliniz bozuksa bankadan kredi alamazsınız. Peki, sicilinizin bozuk olduğu nasıl anlaşılır. Siz herhangi bir bankadan kredi kartı sahibiyseniz ve borçlarınızı düzenli olarak ödemiyorsanız siciliniz bozulur. Daha önce kredi çekmiş ve düzenli ödeme yapmamışsanız siciliniz yine bozulacaktır. Herhangi bir nedenden dolayı bankanız size icra göndermişse siciliniz yine bozulmuştur. Yani bankalarla aranız iyi değilse siciliniz bozuktur. SGK nız yoksa siciliniz yine bozuktur. Siciliniz bozuksa da hiçbir bankadan kredi alamazsınız. Bizler kredi onaylanmıyor diyenlerin son umudu olmak için bu yola girdik ve sicilinize bakmaksızın sizlere kredi çıkarmaya karar verdik.

Sizin de hayalleriniz bankalarda son bulmasın. Sizin de hayallerinize kavuşmaya ihtiyacınız var. Bu hayallerinize kavuşmak için yapmanız gereken tek şey sitemizdeki formu doldurmak olacaktır. Formu doldururken sizden istenilen tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekecektir. Kredi kartı kullanımınızı ve şu anda krediniz olup olmadığını yazmalısınız.

Kredi başvuru sayınızı, yasal takibiniz olup olmadığını, kredi ödemesinin gecikip gecikmediğini, ödenip ödenmediğini bildirdiğiniz bu formu doldurduktan sonra yetkililerimiz sizinle irtibata geçecekler. Siz artık gelecek paraya odaklanın ve hayallerinizi ertelemeyin. Bundan sonrası bizim işimiz, size her ne şartta olursanız olun kredi çıkaracağız. Tamamen yasal yollardan oluşan bu kredi talebinizin gerçekleşmesi için hemen formu doldurun ve yetkililerimizin sizinle irtibata geçmesini bekleyin, hayallerinize kavuşun.

ilginizi çekebilir  Senetle Kredi Almanın Yolunu Gösteren Bir Yazı
ilginizi çekebilir  Bankalardan Kredi Çekemeyenler İçin Kolay Kredi İmkânı

1 Yorum

  1. 4yildir vege as de calisiyorum son maas bordrom 2400 tl akbanktan kredi kullandim 36ay vadeli ve bir taksidim kaldi odemelerdeki duzensizlikten dolayi puanimn dusuk oldugu sebeviyle kredim onaylanmiyor bi cozum bulunabilirmi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları