Salı, Eylül 28, 2021

Artık Nakit İhtiyacından Korkmayın, Herkese Kolayca Kredi Çıkarılır

Son günlerde pek çok kişinin ortak dertlerinden birisi de onaylanmayan krediler! ”Neden kredim onaylanmıyor?” sorusunun aslında pek çok farklı yanıtı olabilir. Krediler, kredi kayıt bürosu kısaca ”KKB” tarafından değerlendirildikten sonra bankaların müdürlüklerinden onay alarak sizlere sunuluyor. Asında çok kısa ve basit bir süreç olan bu değerlendirme kişinin KKB puanı nedeniyle uzun süreçler sonunda yanıtlanabilir.

Peki, nedir bu KKB puanı? KKB puanı kredi kayıt bürosu tarafınca ödemeleriniz sonucu çıkan ortalama puanınızdır. Şahıs ödemelerini düzenli ve zamanında yaptığı sürece puan sürekli olarak yükseliş gösterir. Puan yükseldikçe de krediniz çok daha kolay bir şekilde onaylanır ve aynı gün içinde kredinizi kullanabilirsiniz. Ancak kredi kayıt bürosu kriterleri çok detay içerdiği için üzerinize ait ödemesi geciken pek çok ödeme tablonuz incelenir. Bu ödemeler içinde kredi talebinde bulunan şahsın telefon faturaları, kredi kartı ödemeleri, elektrik- su faturaları ödemeleri ve diğer bankalardan kullandığı kredi ödemeleri değerlendirilir.

Eğer ödemeler zamanında yapılmışsa, kredi kullanma konusunda problem yaşamadan kişi kredi kullanabilir. Bu faktörlere dikkat edildiği sürece kredi onaylanma sürecinde problemle karşılaşılmaz. Ancak tüm kriterleriniz olumlu yine de krediniz onaylanmıyor mu? Neden kredim onaylanmıyor?

Günden güne yükselen hayat standartlarına yetişmek çok zor. Bu nedenle, acil nakit ihtiyaçlarımız ya da acil kredi ihtiyacımız olabilir. Ödemeleriniz düzenli ve hala bankalardan kredi kullanamıyorsanız sizlere kesinlikle çözüm sağlayacak ekibimiz her zaman yüzünüzü güldürecek alternatifler sunmaktadır.

Sayfadaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuz takdirde ihtiyacınız olan kredi için ekibimiz hemen harekete geçer. Her ne kadar geçmişte düzensiz ödemeler, gecikmiş ya da unutulmuş bakiyeleriniz olsa dahi istediğiniz sonuca ulaşmanız mümkün! Yıllardır bu konuda mağduriyet yaşayan pek çok kişiye çözüm sağlayan ekibimiz sayesinde acil nakit ihtiyacınıza hemen çözüm bulabileceksiniz. Hemen kullanabileceğiniz krediniz için hızla harekete geçin! Kim olursanız olun, profesyonel ekibimiz sayesinde hemen kredi çıkartılır!

ilginizi çekebilir  Senetle Kredi Verildiğini Duymuş Muydunuz?
ilginizi çekebilir  Senetle Kredi Verildiğini Duymuş Muydunuz?

9 YORUMLAR

  1. merhaba ben aydın merkezde oturuyorum devlet memuruyum lcra takibim var kredi kullanamıyorum su an 50bin tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz saygılarımla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları