Pazar, Temmuz 25, 2021

Senetle Kredi Alabilirsiniz

Günümüzde borç para bulmak kadar kredi almak da zor bir hale geldi. Özellikle sicili bozuk olan kişiler bankalardan kredi alamadıkları için para bulmaları zor hale geldi. Bu sebeple para ihtiyacı olanlar farklı arayışlara yöneldiler. Bunlardan biri ise senetle ödeme yöntemidir. Eskiden beri kullanılan senetler artık kredi almak için de kullanılır hale geldi. Senetle kredi bu kadar popüler hale gelmesinde kuşkusuz mevcut sistemin insanlara bazı kısıtlamalar getirmesidir. Bu kısıtlama ile kişiler farklı borç para bulma arayışına girmektedirler.

Senetle Kredi Nasıl Alınır?

Eski zamanlarda kullanılan senetle alışveriş artık daha da gelişerek senetle kredi alma sistemine döndü. Bankalardan kredi alamayan, sicili bozuk olan ve hakkında icra takibi başlatılmış kişiler alternatif para bulma yöntemlerine yönelerek kredi alma imkânına kavuşmaktadırlar. Günümüz bankacılığında senetle kredi almak neredeyse imkânsız. Türkiye genelinde hiçbir banka müşterisine bu şekilde kredi kullandırmamaktadır. Fakat bazı kurumlar vardır ki, tamamen yasal statüde kurulmuş olup, krediye ihtiyacı olan herkese kredi imkânı vermektedir. Kredi veren bu kuruluşlara yapılan ödemeler istenilen tutarda ve istenilen vadede olabilmektedir.

Senetle Kredi Avantajları Ve Dezavantajları

Bankalardan alamadığınız krediyi senetle almanız durumunda bazı avantajlarınız ve dezavantajlarınız olmaktadır. Bu avantajları ve dezavantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

Bankadan alacağınız kredi tutarı için toplamda ödeyeceğiniz faiz sebebiyle kredi maliyetiniz yüksek olabilmektedir. Fakat senetle kredi alınması halinde ödeyeceğiniz masraf çok az olabilmektedir. Bu sebeple bankalardan daha uyguna kredi sahibi olabilir, acil ihtiyaçlarınızı hemen görebilirsiniz. Senetle aldığınız kredi için çok fazla prosedür işlemi olmadığı için zamandan tasarruf edersiniz. Senetle kredi alınması halinde sadece senet imzalanacağından, bankadaki kredi başvurusunda harcayacağınız zamanın çok küçük bir kısmını harcamış olursunuz.

Senetle kredi ve telefon alabileceğiniz yerler ve şirketler

Senetle alınan kredilerde uzun vade ve yüksek tutarlarda borçlanma yapılabilmektedir. Konut, taşıt gibi alımlarınız için uzun vadeli borçlanmak hem aylık ödemelerinizi düşürmekte, hem de kolayca mal sahibi olmanızı sağlamaktadır. Bu sebeple senetle para alındığı zaman daha uzun vadelerde ödeme yapma olanağınız vardır. Bankalar nezdinde siciliniz bozuk, kredi notunuz düşük, açık takip hesaplarınız olsa da senetle para almanız mümkündür. Fakat bu durumda bankalardan kredi almanız pek de mümkün değil. Bankaların kredi talep eden müşterileri için onları değerlendirmeye tabi tutarken en çok kullandığı sistem KKB sistemi olduğundan, mali sicilinizdeki bozukluk hemen KKB’ye bildirilmekte ve yeni kredi almanız zorlaşmaktadır.

Bankalardan kredi almak uzun ve meşakkatli bir işlem iken senetle kredi almak çok da kolaydır. Senetle alınan krediler de çok nadir olarak teminat istendiğinden kefil arama derdiniz olmayacak.Senetle kredi almanın en önemli dezavantajı ise senet ödenmediği zaman hemen yasal işlemlerin başlamasıdır. Fakat bankadan aldığınız kredilerde belli bir süre kredi taksitini ödemeseniz de yasal süreç başlamamaktadır. Bunun tam aksine senetle para aldığınız kuruluş, senedin ödenmemesi halinde hemen sizi mahkemeye vererek tüm borcun ödenmesi için yasal işlem başlatabilir.

Sicili Bozuk Olana Senetle Kredi Verilir

Senetle kredi imkânı sağlayan güvenilir kuruluşlardan olan www.kredicikartilir.net size güvenli ve hızlı hizmet yapısıyla kredi imkânı sağlamaktadır. Şirketin bünyesinde yer alan uzman kadro kredi başvuru talebinizi alır, incelemeye koyar ve size anında senetle kredi verir. Özellikle sicili bozuk olan, bankalardan kredi alamayan, bankalarda açık takip hesapları bulunan, kredi notu çok düşük olan kişi veya şirketlerin tercih ettiği bu sistemle hızlı ve güvenli kredi almak çok kolay. Sitede bulunan kredi başvurusu sayfasına tıklayarak başvuru formuna; adınız ve soyadınız, kredi talep türünüz, kredi puanınız, telefon numaranız, istediğiniz kredi vadesi ve net gelirinizi yazarak anında kredi sistemine başvurunuzu yapabilirsiniz. Talebinizin alınması ile sizinle irtibata geçen uzman müşteri temsilcimiz, alacağınız kredi ile ilgili sizlerden bilgi talep ederek alacağınız kredi tutarı ve geri ödeme ile ilgili sizlere bilgi verecektir.

ilginizi çekebilir  Taşıt Kredisi Limiti ve Peşinat Miktarı Değişti

Siz de alacağınız krediyi nasıl ödeyeceğinize dair müşteri temsilcisine bilgi verdiğiniz zaman tüm işlemleriniz kayıt altına alınarak senetle kredi almış olacaksınız. Onaylanan kredi talebinizi istediğiniz bankadan çekebilir, isterseniz nakit olarak da alabilirsiniz. Kredi almak için tek yapmanız gereken internet sitemizden bize ön başvurunuzu göndermek. Geriye kalan tüm işlemlerinizde uzman ekibimiz daima yanınızda olacak.

Acil Kredi İçin Diğer Hizmetlerimiz

Bünyemizde bulunan uzman ekibimizle sadece senetle kredi vermiyor aynı zamanda kredi notunuzun iyileştirilmesi için de sizlere yardımcı oluyoruz. Verdiğimiz finansal danışmanlık hizmeti ile bozulan sicilinizin düzeltilmesi, düşen kredi notunuzun tekrar yükseltmesi, yeni kredi almak için yapılan başvurunun olumlu sonuçlanması için dikkat edilmesi gerekenler, kredi borcunuzun nasıl düzenli hale getirilebileceği gibi birçok konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Senetle para veren kurumumuz uzman kadrosu ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

2014 yılında hizmet vermeye başladığımız günden bu zamana kadar 1000’in üzerinde müşteriye senetle kredi ve finansal danışmanlık hizmeti sunmuş bulunuyoruz. Güvenilir ve hızlı kredi almak için sektördeki nadir kuruluşlardan olan kurumumuzla acil kredi ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Kredi, bankalar tarafından verilen belirli miktarda para veya maldır. Krediler için belirlenmiş olan bazı faiz oranları ve vade imkânları vardır. Bu oranlar ve vadeler, bankaların çalışma sistemine göre değişiklik gösterir. Vade imkânları müşterilere bırakılmıştır ve istenilen bir tarih aralığına alınabilir. Fakat bazı durumlarda kredi çıkmaz ve kişi hiç bir şekilde kredi alamaz. Bankaların belirlediği bazı standartlar bulunur. Kişinin aktif borcu olup olmadığına, yasal takibine ve ödemelerine bakar. Bu kurallarda, hiç bir borcu olmayan ve bankalar ile arası iyi olan kişilere kredi verilir. Firmamız bankalardan hiç bir şekilde kredi çıkmayan müşterilerimize, kredi vermek amacıyla kurulmuştur. Üstelik verilen krediler güvenli yollardan ve yasal olarak sağlanmaktadır.

Her vatandaşın kendine ait KKB puanı bulunur. Bu puanlama göre, bankalar bir çalışma sistemi oluşturur ve kredi çıkartır. Bazı bankalar için puan yeterliyken, bazı bankalar için yeterli olmamaktadır. Fakat ödemeler düzensiz ise ve borç var ise, bankalardan kredi almak bir hayaldir. Firmamız bu sorunun önüne geçmiştir ve sicili bozuk tüm müşterilere kredi imkânı sağlamaktadır. Üstelik tüm kredi türleri ve çeşitleri mevcuttur. Piyasada bu işi yapan ve insanların gururlarıyla oynayan çok kişi vardır. Senetle para veren faktoringler başlığı altında ilan verirler ve kişileri üstüne çekerler. Bu tuzağa kesinlikle gelinmemesi gerekir. Özellikle alınan paraları, kat ve kat fazlasıyla geri isterler. Bu sorunun önüne geçmek için, detaylı bir araştırılma yapılmalı ve firmamıza ulaşım sağlanmalıdır.

ilginizi çekebilir  Bankada Unutulan Para Nasıl Kurtarılır?

Son zamanlarda insan ihtiyaçları artış gösterdiğinden dolayı, paraya olan ihtiyaçlar da artmıştır. Kişiler bazı çözüm yolları aramış ve son çözüm olarak senetle para yolunu bulmuştur. Senet ile para alma işlemi, kimi zaman kişilerin intihar etmesine ve ölmesine sebebiyet verir. Senet ile alınan paraların 2 katı kadar ödeme yapılır. Hatta bazı durumlarda dolandırıcılar da vardır ve senetleri geri vermezler. Üstüne üstün bir de mahkeme çıkar ortaya. Senetle kredi de başka bir yoldur. Bazı firmalar senetle kredi veriyoruz diyerek, insanları kandırır ve kimlikleri ile bir sürü işlem yapar. İnsanlar, para bulayım derken elindeki paradan da olurlar. Son dönemlerde böyle olaylar sıkça görülür. Yapılan yanlış işlemler ve acil para bulma isteği bu olayları iyice teşvik etmektedir. Firmamızın internet sitesinde yer alan formun doldurulması ile kısa sürede para imkânı sağlanır ve kesinlikle ekstra ücret ödemesi istenmez. Kredi verilirken, ayrıcalığımız olan bazı hizmetler vardır.

 • Dosya masrafları tamamen bizim tarafımızdan karşılanır ve ekstra ödeme istenmez.
 • Vade sayıları, müşterilerimize bırakılmıştır ve istenen bir zaman aralığı seçilebilir.
 • Faiz oranlarımız, piyasada yer alan bankalara nazaran çok azdır.
 • Kesinlikle maaş bordrosu, kefil veya sigorta gibi belgeler istenmez.
 • Kredi çıkarma işlemi kısa sürede yapılır ve banka hesabına aktarılır.
ilginizi çekebilir  İpotekli Kredi Nasıl Alınır?

Kredileri Nasıl Veriyoruz?

Kredileri verirken, özel bir politika uyguluyoruz. Bu çalışma politikamız, daha önce hiç görülmemiş bir özelliktedir. Kredi kontrolü yapılırken, hiç bir şekilde KKB puanına bakmıyoruz ve krediyi kolay şekilde sağlıyoruz. Üstelik bankalar tarafından istenen maaş bordrosu veya gelir belgesi gibi belgeler de istemiyoruz. Bankalar, sabit bir gelire sahip olan ve sigortası olan kişilere kredi sağlar. Bunun aksine, kredi kartı borcu olan, avukatlık olan, kredi borcu olan ve sicil puanı dip seviyelerde olan müşterilerimize ufak bir işlem ile para bulmasına yardımcı oluyoruz. Kuruluşumuz 2014 yılında kurulmuştur ve ilk başladığı zaman kredi danışmanlığı olarak hizmete geçmiştir. İlk zamanlarda, müşterilerimize kkb puanını nasıl arttıracağı ve kredi nasıl çekebileceği hakkında detaylı bilgiler veriyorduk. Fakat mağdur olan çok müşteriyi görünce, kredi işine girdik. En büyük artımız ise, kredileri verirken senet veya sözleşme gibi evrakları kullanmıyoruz. Müşterilerimiz tarih belirler ve o tarihlerde belirli bankalardan ödeme alınır.

Kredi Alma Süreci?

İnternet sitemiz aktif konumdadır. İlk olarak giriş yapıldıktan sonra, istenen kredi miktarı ve vadesi seçilir. Bu seçildikten sonra ise ekrana bazı soruların yöneltildiği bir sayfa gelir. Bu sayfada sorulan soruların kesinlikle doğru bir şekilde doldurulması gerekir. Ardından onay alanına basılır ve cep telefonu yazılır. Cevaplar genel olarak 2 iş günü içerisinde ulaştırılır. Bu işlemler için herhangi bir ekstra ücret kesinlikle yoktur. Ücretsiz olarak yapılır ve cevaplar bildirildikten sonra işlem başlar. İşlemler online ortamlarda yapılır.

Firma yetkililerimiz, müşterimizi arar ve detaylı bilgileri aktarır. Ardından onay alındıktan sonra, kredi evrakları kargo ile alıcılara ulaştırılır. Tüm kargo ücretleri de firmamıza aittir. Evraklar ulaştıktan sonra, imza işlemi yapılır. Fakat imza atılırken mutlaka firmamız aranmalı ve yapılması gerekenler öğrenilmelidir. İmzalama işleminden sonra, evraklar kargolara geri verilir ve kredi tutarı 1 iş günü içinde hesaba aktarılır. Tüm bu işlemlerin yapılması yaklaşık 1 hafta sürer. Firmamız üzerinde bulunan numaralardan iletişim ve detaylı bilgiler alınabilir. Ödemeler ise, mutlaka belirlenen tarih aralıkları içerisinde düzenli olarak ödenmelidir.

46 YORUMLAR

 1. Merhaba! Benim 100 bin liraya ihtiyacım var şartlar ne ne şekil veriyorsunuz kredi bana ulaşırsanız sevinirim çiftçiyim hem çiftçilik hem hayvancılık yapıyorum

 2. merhaba istanbulda yaşıyorum güvenlik ve santral sistemleri üzerine firma sahibiyim ortalama 5000 lira kazanıyorum ancak ve şu sıralar acil ödemelerimden dolayı sıkıntılı bir durumdayım bankadan kredi alamıyorum şu anlık gecikmem yok ancak kartlarım dolu ..sizden senetle kredi talep ediyorum.Maksimum 100 binlira siz ne kadar verebiliyorsunuz ve şartlarınız neler öğrenmek istiyorum

 3. Adım Caner Bursa’dan Yazıyorum Emekliyim, Aylık Gelirim 2.000.TL DİĞER vs Gelirlerim ile beraber 4.500.TL Aylık Gelirim mevcuttur.
  Telefon Numaramı Başkaları tarafından rahatsız edilmemek için Buradan yazmak istemiyorum.
  25.000.TL İhtiyacım var senetle kredi almak istiyorum. tarafıma dönüş Yapmanızı rica ederim. iyi Çalışmalar.

 4. acil 6000 tl ye ihtiyacım var devlet memuruyum aylık gelirim 3000 tl ama bir talihsizlik ile kara listeye girdiğim için şimdi kredi çekemiyorum çok acil ihtiyacım var ama

 5. Merhaba. Size Kayseri’den yazıyorum. Eylül ortası geri kapatmak şartı ile acilen 60.000.-TLye ihtyacım var. İrtibata geçerseniz sevinirim.

 6. Acil nakit ihtiyacim bulunmaktadir. 20.000 TL ihtiyacim bulunmaktadir. Hastane gideri olarak kullanacagim icin acilliyeti bulunmaktadir. Aylik 1000 TL odeyebilirim.

  Asagidaki numaradan bana ulasabilirsiniz. Aramadan once mesaj atarsanaiz memnun olurum. Tanimadigim numaralari acmiyorum.

  Tesekkur ederim iyi calismalar dilerim.

  Saygilarimla

  Metin KARGACI

  Elektronik ve Haberlesme Muhendisi

 7. Merhabalar. Ankara da ikamet etmekteyim. Aylık belgelenebilir net gelirim 2.500 TL dir. Bankalarda ki kredi puanımın düşüklüğü sebebiyle kredi çekemiyorum ve 15.000 TL ye ihtiyacım vardır. Dönüş yapmanızı rica ederim.

 8. Bankalardan kredi çekemiyorum. Tüm borçlarımı kapatabilmek için acil nakit krediye gereksinimim var. Bu konuda yardımcı olmanızı ve sizinle iletişime geçmek istiyorum.

 9. 20.000 bin tl ye ihtiyacım var kredi kart veya kredili ürün borcum yok yalnız puanım sıfır görünüyor kredili ürün kulanmadığım için neyapmalıyım

 10. Abi bana acil 7000 tl lazim borclarim var kurtulmak istiyorum arama motorunda arama yaparken gordum sitenizi okudum inceledim cok guzel yardimci olursaniz butun cevremi size yonlendirecem

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları