Salı, Ocak 19, 2021

Senetle Kredi Almanın Yolunu Gösteren Bir Yazı

handshakeDaha önce tahmin edileceği üzere böyle bir yöntemi duymuş olabilir ancak aldatmaca olduğunu umarak üzerinde fazla durmamış olabilirsiniz. Ancak sizlerin böyle bir önyargıyla hareket ederek önünüze gelen fırsatı çevirmeniz de aslında kendinizi aldattığınızın bir göstergesidir. Çünkü bir şey hakkında hem olumlu hem de olumsuz karar vermeye adım attığınızda ilk olarak o konuda ayrıntılı bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Bu açıdan da sizin bu makalede anlatılanları dikkatlice okuduktan ve bunları doğruca uyguladıktan sonra karar vermeniz ve yorum yapmanız en uygun hamledir. Sözü daha da fazla uzatmadan senetle kredi verenler üzerinde durmak gerekli olmaktadır.

Dikkat etmiş olduysanız senetle kredi veren bankalar cümlesini kullanmadık. Senetle kredi verenler cümlesini kullanarak kredi verenlerin şahsi kimseler olduğunu ve bu kimselerin de sizlere kredi tahsis ettiklerini söylemiş olduk. Bu garipsenebilir ya da yasal olmadığı düşünülebilir. Ancak devletin kontrolü ve onayıyla yürütülen bu işlem hem tamamen yasal hem de birçok iş adamının finansal kaynak olarak başvurduğu bir yol olarak kullanılmaktadır.

Ayrıca bu yolun tercih edilmesinin de farklı ve ayrıcalıklı sebepleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi, bankaların kredi talebinde bulunduğunuzda sizlerden şart olarak öne sürmüş olduğu kefil koşulunun bu sistemsel yapıda kesinlikle ön koşul olarak karşınıza çıkmamış olmasıdır. Yapı, geleneksel Türk ticaretindeki borç alımındaki hassasiyetle hareket ederek sözlü anlaşmayla karşısındakine istediği tutarı vermeyi amaç edinmektedir. Bunun dışında bankaların kredi talebinde bulunmanızda talep ettikleri dosya masrafları da tamamen bu sistem içerisinde izole edilmiş olup kredi talep edenden muaf tutulmuştur.

Makale başlığında da belirtildiği gibi borcun alıcıya ödenmesi de borçlunun ödeme biçimine bırakılarak bunun senet halinde ödenmesi de mümkün kılınmıştır. Sizler de bankaların koşullarından uzak, sıralardan kurtularak kredi ihtiyacınızı kısa sürede karşılamayı umuyorsanız senetle kredi verenler arasına katılarak ihtiyaçlarınızı karşılamanın yollarını bulmalısınız.

ilginizi çekebilir  Krediye Acil Çözümler İçin Bu Yazıyı Okuyun
ilginizi çekebilir  Krediye Acil Çözümler İçin Bu Yazıyı Okuyun

Üstelik bu yapı internet ortamında kredi talipleriyle irtibata geçerek her şeyin hukuki açıdan yürüdüğünün garantisini de karşı tarafa sunmaktadır. Bu sisteme başvurmak için başvuru formunu doldurmanız yeterli olmaktadır.

12 YORUMLAR

  1. Serbest meslek sahibiyim toptancılık yapıyorum acil olarak senet karşılığı 20000 tl lazım Bu nunaradan bana dönüş yaparsanız şartları konuşabiliriz

  2. Cevap bekliyorum bakın seneye okul bitiyor isle anlastim bile ödemede hiç bir şekil de sıkıntı yasanmayacagina söz veriyorum acil yanıt bekliyorum siz son caremsiniz ben öğrenci ym yardımcı olun 🙁

  3. SLM ESKİŞEHİRDE YAŞIYORUM DEVLET MEMURUYUM KREDİ NOTUM DÜŞÜK OLDUĞU İÇİN KREDİ KULLANAMIYORUM.TÜM BORÇLARIMI KAPATMAK İSTİYORUM BUNUN İÇİNDE 15 BİN TL YE İHTİYACIM VAR EĞER GERÇEK MANADA SENETLEN VERİLİYOSA BENDE SENETLEN KREDİ KULLANMAK İSTİYORUM ŞEHİT KARDEŞİYİM VE ÇOK ZOR DURUMDAYIM GERÇEK MANADA YARDIMCI OLCAKLAR VARSA HER AY 500 TL ÖDEME YAPABİLİRİM ANCAK FAİZİYLE GERİ ÖDERİM..DÜNYADA HEP KÖTÜ İNSANLAR YOKTUR UMARIM GERÇEK ANLAMDA YARDIMCI OLACAK İNSANLARDA ÇIKAR KARŞIMIZA İNŞALLAHHH………..

  4. Merhaba 100.000 liraya ihtiyacım var cok zor durumdayım 2 ayrı bankaya kedi borcum var icralığım intiharın eşiğinde Bir devlet memuruyum ailemin haberi yok aylık 1.500 lira ödeme yapabilirim.kredilerimi kapatıp düğün yapmamız lazım.kötü yola düşmek ailemi kaybetmek istemiyorum.

  5. Ben Mehmet, Kamu Kurumunda kadrolu olarak çalışmaktayım, Uzun vadeli olarak ödemek koşulu senetle 50.000 TL ye ihtiyacım var. İstanbul Silivri de oturuyorum ve 2.800 TL maaş almaktayım, lütfen çok kısa zamanda dönüş yapabilirseniz çok memnun olurum, teşekkür ederim…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Avatar
Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Latest Articles