Çarşamba, Ocak 20, 2021

Senetle Para Veren Yerler

Kredi, bankalar tarafından verilen belirli miktarda para veya maldır. Krediler için belirlenmiş olan bazı faiz oranları ve vade imkânları vardır. Bu oranlar ve vadeler, bankaların çalışma sistemine göre değişiklik gösterir. Vade imkânları müşterilere bırakılmıştır ve istenilen bir tarih aralığına alınabilir. Fakat bazı durumlarda kredi çıkmaz ve kişi hiç bir şekilde kredi alamaz. Bankaların belirlediği bazı standartlar bulunur. Kişinin aktif borcu olup olmadığına, yasal takibine ve ödemelerine bakar. Bu kurallarda, hiç bir borcu olmayan ve bankalar ile arası iyi olan kişilere kredi verilir. Firmamız bankalardan hiç bir şekilde kredi çıkmayan müşterilerimize, kredi vermek amacıyla kurulmuştur. Üstelik verilen krediler güvenli yollardan ve yasal olarak sağlanmaktadır.

Her vatandaşın kendine ait KKB puanı bulunur. Bu puanlama göre, bankalar bir çalışma sistemi oluşturur ve kredi çıkartır. Bazı bankalar için puan yeterliyken, bazı bankalar için yeterli olmamaktadır. Fakat ödemeler düzensiz ise ve borç var ise, bankalardan kredi almak bir hayaldir. Firmamız bu sorunun önüne geçmiştir ve sicili bozuk tüm müşterilere kredi imkânı sağlamaktadır. Üstelik tüm kredi türleri ve çeşitleri mevcuttur. Piyasada bu işi yapan ve insanların gururlarıyla oynayan çok kişi vardır. Senetle para veren faktoringler başlığı altında ilan verirler ve kişileri üstüne çekerler. Bu tuzağa kesinlikle gelinmemesi gerekir. Özellikle alınan paraları, kat ve kat fazlasıyla geri isterler. Bu sorunun önüne geçmek için, detaylı bir araştırılma yapılmalı ve firmamıza ulaşım sağlanmalıdır.

Son zamanlarda insan ihtiyaçları artış gösterdiğinden dolayı, paraya olan ihtiyaçlar da artmıştır. Kişiler bazı çözüm yolları aramış ve son çözüm olarak senetle para yolunu bulmuştur. Senet ile para alma işlemi, kimi zaman kişilerin intihar etmesine ve ölmesine sebebiyet verir. Senet ile alınan paraların 2 katı kadar ödeme yapılır. Hatta bazı durumlarda dolandırıcılar da vardır ve senetleri geri vermezler. Üstüne üstün bir de mahkeme çıkar ortaya. Senetle kredi de başka bir yoldur. Bazı firmalar senetle kredi veriyoruz diyerek, insanları kandırır ve kimlikleri ile bir sürü işlem yapar. İnsanlar, para bulayım derken elindeki paradan da olurlar. Son dönemlerde böyle olaylar sıkça görülür. Yapılan yanlış işlemler ve acil para bulma isteği bu olayları iyice teşvik etmektedir. Firmamızın internet sitesinde yer alan formun doldurulması ile kısa sürede para imkânı sağlanır ve kesinlikle ekstra ücret ödemesi istenmez. Kredi verilirken, ayrıcalığımız olan bazı hizmetler vardır.

 • Dosya masrafları tamamen bizim tarafımızdan karşılanır ve ekstra ödeme istenmez.
 • Vade sayıları, müşterilerimize bırakılmıştır ve istenen bir zaman aralığı seçilebilir.
 • Faiz oranlarımız, piyasada yer alan bankalara nazaran çok azdır.
 • Kesinlikle maaş bordrosu, kefil veya sigorta gibi belgeler istenmez.
 • Kredi çıkarma işlemi kısa sürede yapılır ve banka hesabına aktarılır.
ilginizi çekebilir  Para Arayanlara Para Veriyoruz
ilginizi çekebilir  Hangi Kredi

Kredileri Nasıl Veriyoruz?

Kredileri verirken, özel bir politika uyguluyoruz. Bu çalışma politikamız, daha önce hiç görülmemiş bir özelliktedir. Kredi kontrolü yapılırken, hiç bir şekilde KKB puanına bakmıyoruz ve krediyi kolay şekilde sağlıyoruz. Üstelik bankalar tarafından istenen maaş bordrosu veya gelir belgesi gibi belgeler de istemiyoruz. Bankalar, sabit bir gelire sahip olan ve sigortası olan kişilere kredi sağlar. Bunun aksine, kredi kartı borcu olan, avukatlık olan, kredi borcu olan ve sicil puanı dip seviyelerde olan müşterilerimize ufak bir işlem ile para bulmasına yardımcı oluyoruz. Kuruluşumuz 2014 yılında kurulmuştur ve ilk başladığı zaman kredi danışmanlığı olarak hizmete geçmiştir. İlk zamanlarda, müşterilerimize kkb puanını nasıl arttıracağı ve kredi nasıl çekebileceği hakkında detaylı bilgiler veriyorduk. Fakat mağdur olan çok müşteriyi görünce, kredi işine girdik. En büyük artımız ise, kredileri verirken senet veya sözleşme gibi evrakları kullanmıyoruz. Müşterilerimiz tarih belirler ve o tarihlerde belirli bankalardan ödeme alınır.

Kredi Alma Süreci?

İnternet sitemiz aktif konumdadır. İlk olarak giriş yapıldıktan sonra, istenen kredi miktarı ve vadesi seçilir. Bu seçildikten sonra ise ekrana bazı soruların yöneltildiği bir sayfa gelir. Bu sayfada sorulan soruların kesinlikle doğru bir şekilde doldurulması gerekir. Ardından onay alanına basılır ve cep telefonu yazılır. Cevaplar genel olarak 2 iş günü içerisinde ulaştırılır. Bu işlemler için herhangi bir ekstra ücret kesinlikle yoktur. Ücretsiz olarak yapılır ve cevaplar bildirildikten sonra işlem başlar. İşlemler online ortamlarda yapılır.

Firma yetkililerimiz, müşterimizi arar ve detaylı bilgileri aktarır. Ardından onay alındıktan sonra, kredi evrakları kargo ile alıcılara ulaştırılır. Tüm kargo ücretleri de firmamıza aittir. Evraklar ulaştıktan sonra, imza işlemi yapılır. Fakat imza atılırken mutlaka firmamız aranmalı ve yapılması gerekenler öğrenilmelidir. İmzalama işleminden sonra, evraklar kargolara geri verilir ve kredi tutarı 1 iş günü içinde hesaba aktarılır. Tüm bu işlemlerin yapılması yaklaşık 1 hafta sürer. Firmamız üzerinde bulunan numaralardan iletişim ve detaylı bilgiler alınabilir. Ödemeler ise, mutlaka belirlenen tarih aralıkları içerisinde düzenli olarak ödenmelidir.

ilginizi çekebilir  Acil Paraya İhtiyacı Olanlar Buraya

25 YORUMLAR

 1. Merhaba! Benim 100 bin liraya ihtiyacım var şartlar ne ne şekil veriyorsunuz kredi bana ulaşırsanız sevinirim çiftçiyim hem çiftçilik hem hayvancılık yapıyorum

 2. acil 6000 tl ye ihtiyacım var devlet memuruyum aylık gelirim 3000 tl ama bir talihsizlik ile kara listeye girdiğim için şimdi kredi çekemiyorum çok acil ihtiyacım var ama

 3. Merhaba. Size Kayseri’den yazıyorum. Eylül ortası geri kapatmak şartı ile acilen 60.000.-TLye ihtyacım var. İrtibata geçerseniz sevinirim.

 4. Merhabalar. Ankara da ikamet etmekteyim. Aylık belgelenebilir net gelirim 2.500 TL dir. Bankalarda ki kredi puanımın düşüklüğü sebebiyle kredi çekemiyorum ve 15.000 TL ye ihtiyacım vardır. Dönüş yapmanızı rica ederim.

 5. Bankalardan kredi çekemiyorum. Tüm borçlarımı kapatabilmek için acil nakit krediye gereksinimim var. Bu konuda yardımcı olmanızı ve sizinle iletişime geçmek istiyorum.

 6. 20.000 bin tl ye ihtiyacım var kredi kart veya kredili ürün borcum yok yalnız puanım sıfır görünüyor kredili ürün kulanmadığım için neyapmalıyım

 7. Abi bana acil 7000 tl lazim borclarim var kurtulmak istiyorum arama motorunda arama yaparken gordum sitenizi okudum inceledim cok guzel yardimci olursaniz butun cevremi size yonlendirecem

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Avatar
Furkan Kolman
Soru ve Görüşleriniz için: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Latest Articles