Cuma, Ocak 28, 2022

SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar

güncellendi: Cansu Ciğerli

SMS ile anında kredi veren bankalar bulunmaktadır. SMS ile bankalara yapılan başvuru sonucunda kredi onayı beş dakika içinde cep telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilir.

Bankalar çeşitli ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak, birçok farklı kredi seçenekleri sunmaktadır. Konut, taşıt, ihtiyaç, evlilik, tatil ve eğitim kredisi gibi kredi çeşitlerine başvuru için bir takım seçenekler belirlenmiş ve evraklar gerekli olmuştur.

SMS ile anında kredi veren bankalar

Bazı bankalar ise kredi ihtiyacı olan kişilere SMS yöntemi ile anında kredi onayı vererek kredi kullandırımı yapmaktadır. Bu başvuru işlemleri için çoğunlukla, başvuru yapacak kişinin Tc kimlik numarası ve cep telefon numarası yeterli olur.

Garanti Bankası SMS ile Anında Kredi

Garanti Bankası kredi ihtiyacı olan kişilere SMS ile kredi alma seçeneği sunan bir bankadır. Garanti bankasından SMS ile anında kredi başvurusu yapmak için, cep telefonunun kısa mesaj bölümüne girilerek sırasıyla, TC kimlik numarası, çekilmek istenilen kredi miktarı, ödenmek istenilen vade sayısı ve aylık belgelenebilen kazanç bilgisinin lira olarak yazılarak 3390 numarasına gönderilmesi gerekir. Girilen bilgiler arasında birer boşluk bırakılması gerekmektedir. Gönderilen bilgiler doğrultusunda, almak istenilen kredinin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi, başvuru yapılan cep telefonu numarasına mesaj olarak bildirilmektedir. Kredi başvuru sonucu olumlu ise bankaya gerekli evraklar ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Denizbank SMS İle Anında Kredi

Denizbank, SMS ile kredi başvurusu alan bir özel bankadır. Denizbank’a SMS ile kredi başvurusunda bulunmak için, cep telefonunun kısa mesaj kısmına girilir ve KREDİM yazılarak bir boşluk bırakılır ve Tc kimlik numarası girilerek 3280 numarasına kısa mesaj gönderilir. Başvuru işleminin olumlu veya olumsuz olduğu bilgisi, başvuru yapılan numaraya mesaj olarak gelecektir. Başvuru sonucunun olumlu olması halinde tüm Denizbank şubelerine gerekli evraklar ile birlikte başvuru yapılarak ön onaylı kredinin diğer aşamaları tamamlanmış olacaktır.

ilginizi çekebilir  Acil Para İhtiyacı Olanlara Kredi İmkânı Sağlanır.

QNB Finansbank SMS ile Anında Kredi

QNB Finansbank Bankasına, SMS ile anında kredi başvurusunda bulunmak için cep telefonunun mesaj bölümüne Tc kimlik numarası bilgisi yazılarak, 5030 numarasına mesaj gönderilir. Başvuru sonucu beş dakika içerisinde cep telefonuna mesaj olarak gönderilecektir. Kredinin onaylandığına dair mesaj gelmesi durumunda kesin onaylı kredi için banka şubesine evraklarla birlikte başvuru yapılması gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası SMS ile Anında Kredi

Yapı kredi bankası da kredi başvurusuna SMS ile başvuruya yanıt veren bir bankadır. Yapı kredi bankasından SMS ile kredi başvurusu yapmak için cep telefonunun mesaj bölümüne alınmak istenilen kredinin türü, TC kimlik numarası ve kişinin aylık net gelir bilgisinin girilerek, 4411 numarasına mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Başvurunun olumlu olması durumunda bankaya gelir belgesi ve nüfus cüzdanı ile bizzat başvuru yapılması gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ceyda Susamaz
Soru ve Görüşleriniz için mail: [email protected]

Diğer yazılar

- reklam-

Rastgele kredi yazıları